Zeren Mobilya - Bordo Mutfak Dolabı boyama
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Bordo Mutfak Dolabı boyama

Mutfak dolaplarında bordo yada genel kullanımı ile mürdüm rengi kullanımı oldukça yaygındır. Mürdüm güzel ve estetik görünümü ile mutfaklara ayrı bir güzellik katmaktadır.

Bordo rengin insan ruhundaki etkileri: Kırmızı renk skalasında yer alan gül, kestane ve bordo renkler güzel ve ifade edicidir.,buna ek olarak evrensel olarak çekici ve duygusal renkler olarak bilinir.Bordo ve gül kırmızısı tonları ,özellikle çocukları eğlenceye çağırır ve sevgi duygusunu uyandırır.
Kırmızı renkteki iyimserlik ve beceriklilik özelliklerini gösterir. Rekabete açık ve meydan okuyan bir yapıdadır. Davasını savunmaya, başarının peşinde koşmaya hazırdır. Yüce şeylere yönelmeye eğilimlidir. Kısa süreli ve geçici sonuçlara önem vermeden asıl arzularının tatmininin peşindedir. Fakat fikir değiştirebilmesi ve gelecek vaadetmesi olumsuz yönlerini azaltır. Entelektüel açıdan bakıldığında saldırgan biri olarak görülebilir. Ama yine de sevecen bir yapıya sahiptir.

Bordo rengi mutfakta sürekli bulunan bayanlara enerji verecektir ve sürekli dinç kalmasını sağlayacaktır. Ayrıca kendine güven duygusu katacaktır. Kendine güvenen kişi yaptığı işlerde daha başarılı olmaktadır. Bayanlarda kendine güven duygusuyla daha iyi yemek yapacaktır:)

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Kategori: Uygulama

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567