Zeren Mobilya - Bebeklerinizin Sağlığına Ne Kadar Önem Veriyorsunuz?
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Bebeklerinizin Sağlığına Ne Kadar Önem Veriyorsunuz?

Mobilya, evlerimizin her alanında kullandığımız eşyalardandır. Oturma gruplarımız mobilya takımlarıyla süslü olduğu gibi, yemek odası takımlarımız, mutfak dolaplarımız ve yatak odası takımlarımız hep mobilyalardan oluşmaktadır. Mobilyalar hayatımızın bu kadar geniş bir alanını kaplarken, sağlığımız açısından ne tür etkileri vardır diye hiç düşündünüz mü?

İnsan sağlığı pek çok olumsuz etkiden etkilenmektedir. Olumsuzluklar hayatımızın her alanını bir şekilde etkilerken, bir de sağlığımız ile mobilyalar arasındaki bağlantıyı düşündüğümüz zaman ortaya elimizi kolumuzu bağlayacak sonuçların çıktığını gördüğümüzde ne yapacağımızı şaşırır durumlara gelebiliyoruz. Yediğimiz ekmek bile sağlığımız açısından bir takım olumsuz etkilere sahipken mobilyaların sağlık için ne gibi olumsuz etkileri olabilir?

İnsanlar sağlıklarını öyle ya da böyle bir şekilde korumanın yolunu bulurlar, ve belki bünyeleri de dirençli olabilir, ancak aynı durum bebekler için geçerli değildir. Bebeklerimiz hayata yeni başlamış, başımızın tacı çocuklarımız oldukları için ve vücutlarının bizler kadar gelişmediğini düşünecek olursak, sağlıklarının da bizler kadar dayanıklı olmadığını görebiliriz. Ve sıkı durun, bebeklerinizin de odasında mobilyalar var!…

Peki bebek odası mobilyasız olur mu? Tabii ki Hayır. O zaman ne yapabilirsiniz de sağlığının en az zarar görecek şekilde etkilenmesini sağlayabilirsiniz? Mobilyalarınızın çeşitleriyle bunu bir takım değerlendirmelerden geçirebilmeniz mümkün…

Kimi bebek odası mobilyaları metalden yapılırken, kimileri ahşap kimi bebek odası takımları da lake boya ile boyanmış mobilyadan yapılmaktadır. Metal ile bezenmiş mobilyalar da taktir edersiniz ki bir takım zararlara, lake boya ile yapılmış mobilyalardan daha açıktırlar… Metal mobilya bebek odası takımlarında, metalin manyetik etkisi organizmayı oldukça olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Bu durum bebeklerin kendilerini yorgun hissetmelerine ve sürekli bir uykusuzluk durumunda, bir uyku hali yaşadıklarını görürsünüz. Bu durumun sebebinin çocuğunuzun odasında bulunan metal mobilyalar olabileceğini aklınızdan sakın ola ki çıkartmayın! Bebeklerinizin sağlığını, sizin almış olduğunuz mobilyaların etkilemesini istemiyorsanız, mobilya seçiminizi lake boyalı mobilyalardan yana kullanmalısınız.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Kategori: Sağlık

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567