Zeren Mobilya - Nem Etkilerinden Lake Boya İle Kurtulun
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Nem Etkilerinden Lake Boya İle Kurtulun

Hiç, hayatımızda kapı olmadan yaşam nasıl olurdu diye düşündünüz mü? Düşünmediyseniz, gelin birlikte düşünelim: kapısız bir hayat bizim için, herşeyden önce, korunmasızlık sağlardı. Şöyle bir düşünün, evinizden çıkmadan önce kapınızı kaç kere kilitliyorsunuz? Neden? Hırsızlardan evinizi korumak için mi? Peki kapı olmasaydı, bu kilit işlemini, naylon ya da kartonları kapı yerine kullanarak gerçekleştirebilir miydiniz? Nasıl kilitleyecektiniz ki? Zor olurdu tabi ki.

Dış mekanlardan, bulunduğumuz ortamları koruyan kapıların sonrasında, dış mekan kapısını yaptırdık, ama evimizde kapı yok. Evimizin hiç bir odasında kapı olmadığını düşünelim şimdi de… Çok kötü öyle değil mi? Aynı odada tüm aile fertlerinin birlikte yaşaması gibi. Rahat yaşanır mı? Yeri geliyor evimizdeki odaların bile kapılarını kilitliyoruz, üzerimizi değiştiriyoruz, özel eşyalarımızı saklıyoruz, bir telefon görüşmesi yapıyoruz… Ama odalarımızın kapısını mutlaka kapatıyoruz. Demek ki ev içleri de kapısız olmaz.

Görüldüğü gibi, kapılar hayatımızın büyük bir alanını kaplıyor ve bizim için büyük önemler arz ediyormuş. Bunun, daha önceden farkında mıydınız? Artık farkındalıklarımız söz konusu. Evlerimizin, iş yerlerimizin girişine, evlerimizin ve iş yerlerimizin içine kapılar yaptırmak zorunluluğumuz bizi kendisine esir alıyor. Ve hal böyle olunca, ev ve işyerlerinin dekorasyonunu da düşünecek olursak, kapı çeşitlerinin bolluğu bize neden bu kadar çok çeşit kapı olduğunu anlatıyor. Her evin kendine has bir dekorasyonu vardır ve kapıların da bu dekorasyonlara uyumlu hale getirilmesi gerekmektedir.

En farklı renk ve modelleri ise ahşap kapılarda bulabilirsiniz. Ahşap kapıların kaliteli olduğuna dikkat ederek sahip olursunuz ve bunun sonucunda da senelerce kaliteli kapı kullanımının keyfine vararak alışkanlıklarınızı sürdürebilirsiniz. Ahşap kapı alırken en çok dikkat etmeniz gereken şeylerden bir tanesi: kapının neme ne kadar dayanıklı olduğu ve bulunulan ortamın ne kadar nemli olduğudur. Bu dengeyi sağlayamazsanız, ahşap kapının avantajlarından yararlanmanız çok da söz konusu olamayacaktır.

Ahşap kapılarda nem dayanıklılığını lake boya ile arttırabilirsiniz. Lake boya ile boyanmış ahşap kapılar, daha nemli ortamlarda daha uzun süre dayanabilirler. Bu nedenle, ahşap kapılarınızı nem riskine karşı lake boya ile boyamayı tercih etmelisiniz.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Kategori: Panel Kapı

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567