Zeren Mobilya - Yaz Boyası Önerileri
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Yaz Boyası Önerileri

renkler

Yaz sezonunun gelmesiyle beraber boya, badana sezonu da başladı. Evinizi boyamak istiyorsunuz ancak hangi rengi nasıl seçeceğinizi bilmiyor musunuz? Doğru boya nasıl tercih edilir, mobilyalara en uygun renk seçimi hangisi, renklerin birbirleriyle olan alakası nasıldır? Basit gibi görülen ama bir uğraş isteyen soruların cevabını sizin için araştırdık.

Öncelikle boya seçerken çıplak gözle izlemelisiniz. Boya yapılacak kısım tespit edildikten sonra henüz hangi renge boyayacağınıza karar vermediyseniz, ilk olarak duvarda 1 m²’lik bir ortama uygulama yaparak başlayın. Boya yaptığınız yerin ışık açısına önem göstermeyi kesinlikle unutmayın. Seçilen rengin mobilyalarınızla olan uyumundan emin olmak için boyadığınız duvarın rengine, kullanacağınız mobilyaları düşünerek karar verin.

Yaşadığınız mekânı kısa zamanda modern bir hal alması sizin elinizde. Boya renklerini seçerken küçük mekânları ferah, büyük mekânları ise daha samimi bir ortam olarak göstermek için boyaların karakteristik özelliklerinden yararlanmanızda büyük fayda var.

Dekorasyon konusunun belki de en gerekli faaliyetlerinden biri olan renk seçimi ile hem sizin hem de bulunduğunuz ortamın pozitif enerjisini yansıtabilirsiniz. Tüm bunları gerçekleştirmek için ise yapmanız gereken tek şey; doğru rengi doğru yerlerde kullanmak.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567