Zeren Mobilya - Salon Mobilyalarında Duvar Ünitesi Kolaylığı
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Salon Mobilyalarında Duvar Ünitesi Kolaylığı

duvar ünitesi

Evlerimizin salonları farklı büyüklüktedir. Bazı salonlar öyle büyüktür ki, ne kadar eşya koysanda o salonu doldurmakta zorlanırsınız. Öyle büyük salonlarda yemek odası takımını çok rahat kullanırsınız. Masanın etrafında rahatlıkla dolanıp, misafirlerinize çok rahat bir şekilde hizmet edebilirsiniz. Lake boyalı yemek odası takımınız, bu büyük salonda çok şık duracaktır. Ama salonunuz küçükse, o zaman size önerimiz, lake boyalı duvar ünitesidir.

Duvar üniteleri, adından da anlaşılacağı gibi, duvara monte edilmektedir. Son senelerde sıkça kullanılan duvar üniteleri, yerden çok tasarruf etmektedir. Üst tarafa monte edilen dolaplara, fincan takımı, bardak takımı gibi cam eşyalarınızı koyarken, aşağı monte edilen dolaba da, tabaklarınızı koyabilirsiniz. Dolabın üstünede plazma televizyonunuzu koyup şık bir görüntü elde edebilirsiniz.
duvar ünitesi

Duvar üniteleri, küçük salonlar için ideal, lake boyalı dolaplardır. Bu ünitelerin fazla parçası olmadığı için, fazla yer kaplamaz. Geriye kalan alana, koltuklarınızı rahatlıkla koyabilirsiniz. Ancak yemek odası takımları daha büyük ve parçasıda daha çok olduğu için, içine de daha fazla eşya koyabilirsiniz. Ama lake boyalı yemek odası takımlarını küçük salonda kullanmanız çok zordur.

Duvar üniteleri, şiddetli bir sarsıntı sırasında devrilmez, yanında bulunan insana zarar vermez. Son senelerde, bütün mobilyaların duvara monte edilmesi tercih ediliyor.Olabilecek bir depremde korunmanın bir yoluda bu diye düşünülüyor. Bu sistem banyo dolaplarında da uygulanıyor.

Lake boya ile istediğiniz renk duvar ünitesini elde etmeniz mümkündür. Çünkü lake boyalar, mobilya boyaları içinde en çok renk seçeneğine sahip olan boya türüdür.Mobilyanızın tozunu almanız, bu boya çeşidiyle daha kolay olacaktır. Ev hanımlarının sık sık toz aldıklarını düşünecek olursak, lake boyanın rahatlığını fark ettikten sonra bütün mobilya eşyalarını, lake boya ile boyanmış mobilyalardan seçecekleri şüphe götürmeyen bir gerçektir.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567