Zeren Mobilya - Salon düzenlemesi ve Vitrinler
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Salon düzenlemesi ve Vitrinler

Bir eve çeyiz serilirken, genellikle kalabalık grupların çeyiz serdiklerini düşünecek olursak, her kafadan bir ses çıkması normaldir. Ev çok büyükse eşyalar çok uzak yerleştirilebilir, ev çok küçük ise de çok yakın yerleştirilen eşyalar ev içerisinde sürekli bir kalabalık görünüm yaratmaktadır. Bu nedenle günümüzde sıkça karşılaşılan, evlenecek olan kişilerin kendilerinin ev düzenlemesini yapmasıdır ve bu oldukça mantıklı bir davranış biçimidir.

Misafir odası halk arasında ise salon olarak tabir edilen yerler genellikle iki adet mobilya takımından oluşmaktadır. Bunlardan biri salon oturma grubu, bir diğeri ise yemek odası bölümüdür. Hemen hemen görmüş olduğumuz bütün evlerde bu eşyalar birlikte kullanılmaktadır. Bunun üzerine bir de vitrin eklenirse, salonunuz oldukça kalabalık bir görünüme sahip olacaktır. Evinizin salonunun biraz küçük olduğunu da düşünecek olursak, bu durum hem sizin sürekli kalabalık gibi görünen bir eve sahip olduğunuz duygusunu yaratacaktır, hem de gelen misafirlerinizin nasıl bir yere geldikleriyle ilgili fikirleri sürekli değişkenlik gösterecektir.

Aslında tam olarak olması gereken, bu üç eşyanın da salonda bulunmasıdır. Yemek odası olmayan bir salonda, kalabalık misafirlerinizi ağırlamanız oldukça zor olacaktır. Vitrininiz yok ise eğer de fazla olan eşyalarınızı koyacak yer bulmakta zorlanırsınız… Ancak salonunuz sizin ardiye odanız değil. Bunu da aklınızdan çıkartmamalısınız. Günümüzde evlenen çiftlerin çoğunluğunun tercihi az eşyadan yanadır. Kullanılmayacak eşyaların duvar ünitelerinde yer kaplamasının hiç bir anlamı yoktur. Misafir, misafir odasında otururken, sizin gidip ordan pasta tabaklarını, çay bardaklarını almanız ne kadar mantıklıdır? Ancak yemek odası takımınız olmazsa, kalabalık misafirlerinizi mutfakta ağırlamanız hiç de hoş olmayacaktır.

Yeni yapılandırılan mutfak dolapları camlı ve çok şık dekore edilen dolaplar oldukları için, vitrinlerinize koyacağınız eşyaları lake boya ile boyanmış mutfak dolaplarınıza koymanız son derece mantıklıdır. Ancak misafir odanız eğer çok küçük değilse yemek odanızın bulunmaması oldukça yanlış bir davranış olur. Eğer misafir odanız yeterince büyükse, lake boya ile boyanmış mutfak dolaplarınıza sığmayan eşyalarınızı koyabilmek için salonlarınıza duvar ünitesi de alabilirsiniz, ancak salonlarınız çok küçük ise, yemek odası ve salon oturma grubu size yetecektir. Diğer eşyalarınız da pek tabi ki lake boya ile boyanmış mutfak dolaplarınızda yer tutabilirler.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567