Zeren Mobilya - Salon dekorasyonunda Duvar Ünitesi
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Salon dekorasyonunda Duvar Ünitesi

duvar ünitesi

Şüphesiz evimizde en çok göz alıcı ve kusursuz olmasını istediğimiz yer salonumuzdur. Dolayısıyla, görünüm itibariyle özenle yerleştirir ve tasarımını buna göre yaparız. Salonumuz da yemek odası takımız, mobilyamızla bir bütünlük sağlar. Bu sağlanan bütünlük gözlerimizi ve ruhumuzu yormayarak şekilde dizayn edilmelidir. Duvar üniteleri dekorasyon konusunda vazgeçilmez olmayı başarmıştır. Salonlarımızda yıllardan beri kullandığımız yemek takımlarımızın yerini almaya başlamıştır. Kullanım açısından büyük kolaylık sağlayan duvar üniteleri, pratik bir kullanım alanı açmıştır.

duvar ünitesi

Duvar üniteleri şık ve dekoratif bir görünüş sağlamaktadır. Son derece hoş ve pratik bir görünüm elde ettiğimiz duvar üniteleri salonlarımızın vazgeçilmezi olmaya başlamıştır. Dayanıklı malzemeler kullanılması gereken duvar üniteleri, dayanıklı olmalıdır ve uzun yıllar evimizi süslemeye devam etmelidir. Zevk ve tarzınıza uygun renk seçenekleriyle bezenmiş olan duvar üniteleri, salonumuza ayrı bir hava ve renk katarken, lake boya ile kullanılmış olması da ayrı bir özelliğidir. Lakeler renk koruyucu olması açısından büyük önem taşırlar. Renk renk ve her modele uygun olarak tasarlanan duvar üniteleri hayatımızı da evimiz gibi modernleştirmiştir.

salon-duzenlemesi
Modern hayata geçiş ile, duvar ünitelerinde de artış görünmeye başlamıştır. Odaya daha zengin bir görünüm kazandıran üniteler, zaman içerisinde yemek takımlarının yerini almayı başarmıştır. Son derece rahat bir görünüm sağlayan duvar üniteleri, bulundukları mekanı daha zengin göstermektedir. Duvar ünitelerini odaların genişliğine göre, tercih etmek doğru olacaktır. Ev tasarımcılarının ve kullanıcıların vazgeçilmezi olmaya devam edecektir. Duvar üniteleri çok çeşitli tasarımlara imzasını atmaya devam ediyordur. Çünkü aldığımız yeni eşyalarımız da, modern çağa ayak uydurduğu için seçimlerimizi genelde bu yönde yapmaya başlıyoruz. Yemek takımlarının görkemliliği devam etse de, duvar üniteleri çeşitli zarafetiyle göz doldurmaya devam edecek.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567