Zeren Mobilya - Parke seçimi
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Parke seçimi

Evinizin dekorasyonunda, karar vermesi gereken kişi, mutlaka ki eşlerden biridir. Bir eşin, diğer eşe göre daha baskın karakterde olması ve bu işlerle ilgileniyor olması, biraz da dekorasyon ve estetiğe önem vermesi, evin dekorasyon işlerinde karar veren kişi olmasına sebep olmaktadır. Diyelim ki siz, bu özelliklere daha çok sahipsiniz ve daha baskın özellikleriniz var. Ev dekorasyonuna siz karar vereceksiniz. O halde dekorasyon ile ilgili bir takım bilgilere sahip olmanız gerekiyor demektir.

Ev dekorasyonunda yer döşemesi çok önemlidir. Öncelikle yerler ve duvarların döşenmesi bittikten sonra diğer eşyalara sıra gelmelidir ki bu dekorasyon işinden tam randıman alınabilsin. Yer döşemesinin yapılacağı yere göre döşeme seçilmelidir. Örneğin, mutfağınız için yaptıracağınız yer döşemesi, hem nemi hem de ısıyı kaldırabilecek bir döşeme olmalıdır. Bu özelliklere sahip tek yer döşemesi ise, parkelerdir.

Parke, farklı çeşitleri ve modelleriyle her zaman kullanıcısına tatmin sunmakta olan bir yer döşemesi şeklidir. Eğer evinize parke yaptıracaksanız bunun çeşitleri arasından seçim yapmanız gerektiğini de bilmeniz gerekmektedir. Parke döşemeniz büyük miktarda rutubete dayanıklı olacağından dolayı, evin her alanında kullanılabilecek bir döşeme tarzıdır.

Lamine parkelerFarklı renk seçenekleri ile, evlerinize neşe, huzur ve ferahlık getiren parkeler, sökülüp temizlenebilme özellikleri ile de kullanıcılarına kolaylık tanımaktadırlar. Evlerinize yaptırmış olduğunuz parkelerin renklerine uygun mobilyalar ve duvar kağıtları ile, evinizi oldukça güzel bir havaya sokabilirsiniz. Eğer eşyalarınız var ise, önceden var olan eşyalarınızın renklerine uygun parkeler de yaptırabilmeniz mümkündür.

Lake boya ile boyanmış kapılarla da parkelerinizi tamamlayabilmeniz mümkündür. Mobilya boyaları içerisinde en kalitelilerinden biri olan lake boya, her zaman kullanıcısının istediği renklere uygun bir renk seçeneği ile hep sizin için en iyiyi sunmaktadır. Lake boya ile boyanmış kapılarınızın temizliği de oldukça kolay olacaktır.

Kapılar sürekli açılıp kapanmakta ve bu nedenle de el izleri ile dolu olmaktadırlar. Lake boya ile boyanmış kapılardan, bu el izlerini silmek çok kolay olacaktır.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567