Zeren Mobilya - Mutfak Dolaplarında Kalitenin Önemi
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Mutfak Dolaplarında Kalitenin Önemi

Mutfak dolaplarının görünümü olduğu kadar kullanılan malzemesi de çok önemli. Dayanıklılık açısından lake boyalı mutfak dolapları daha çok tercih edilen dolaplardır. Suntalamdan yapılan mutfak dolapları daha hesaplı olup, ömrü lake boyalı mutfak dolaplarından daha kısadır. Lake boyalı mutfak dolaplarının temizliği, suntalama oranla daha kolaydır. Leke tutmayan lake boyalı dolapların temizliği çok kolay yapılır. Mutfakta pişen yemek kokuları ve yemeğin buharı dolaba yapışır, yağlı bir tabaka oluşur. Bu kokular dolaba sindiğinden mutfakta kötü kokular oluşabilir, bilhassa balık kızartması mutfağı kötü kokutur. Sabunlu bir bezle lake boyalı dolapları kolaylıkla silip hem kokudan, hemde yağlı buhardan oluşan, kötü görüntüden kurtulabilirsiniz.

Mutfak evin en temiz olması gereken bölümüdür, mutfakta hijyen çok önemlidir. Dolapların olduğu kadar mutfaktaki beyaz eşyalarında temiz olması gerekmektedir. Fırının üstü, bulaşık makinesi, buzdolabının kapağıda temiz olursa mutfak komple temiz görülür. Mutfakta dolap ne kadar bol olursa, mutfakta o kadar düzenli görünür. Ortada duran fazla eşyalar mutfak dolabının içinde tozdan korunur.

Suntalam, mutfaklar neme dayanıklı değildir, iyi korunmadığı takdirde çabuk şişer görüntüsü çirkin olur.Lake boyalı dolapların şişme tehlikesi nerdeyse yok gibidir, ama her ne kadar kullanışlı ise de, ev hanımlarının dolapları dikkatli kullanması önerilir.

Dolapları evlerinize monte ettirmeden önce bütün tadilatlarını yaptırıp ondan sonra monte ettirmek daha mantıklı olur. Çünkü daha sonra çıkacak olan sorunlar ev sahiplerine pahalıya mal olabilir. Su tesisatı ve elektrik tesisatı fayansların arkasından geçerse eğer, görüntü çok daha güzel olur, daha sonra yeniden tadilata gerek kalmaz.

Lake boyalı dolaplarınızı istediğiniz renkte yaptırabilirsiniz. Ev alırken mutfağa çok dikkat edilir, mutfak dolabının hem şık, hem dayanıklı olması çok önemlidir. Ev ne kadar güzel olursa olsun, mutfak bakımlı olmazsa, evin görüntüsü hoş olmaz.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567