Zeren Mobilya - Mutfak Dolabında Neden Beyaz Seçilmelidir
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Mutfak Dolabında Neden Beyaz Seçilmelidir

beyaz lake olarak boyadığımız mutfak dolabı

İnsanlar,mobilya seçiminde, genellikle koyu renkleri seçerler. Bunun nedeni ise, tozu daha az göstermesi ve mobilya renginin koyu olursa daha asil durmasıdır. Ancak aslında böyle bir durum söz konusu değildir. Hiç beyaz mutfak dolaplarının, temiz kullanıldıklarında, ne kadar asil durduklarını gördünüzmü? Beyaz her zaman en asil renktir, temizliğin rengi olan beyazın gelinliklerde bile kullanılması bu nedenledir.
beyaz lake mutfak dolabı

Mutfak dolapları, ev hanımlarının en çok kullandıkları ev eşyalarının arasında gelirken, mutfaklar da, evin en çok kullanılan bölümlerindendir. Mutfakta yemek yenilir, kahvaltı yapılır, arkadaşlar geldiğinde, işleri tamamlamak için mutfağa alınır, ve eğer sohbet samimi, ortam güzelse, mutfakta oturulup, çay kahve içimi ile sohbete devam edilir… Bu nedenle mutfağın samimiyetinin hiç bir yerde olmadığı söylenir ve yine bu nedenle, kahvaltı sohbetlerinin tadına doyum olmaz.

Mutfak, aynı zamanda, yemek yapılan ve mideye hitap eden bir yer olması sebebiyle, çok temiz olmak zorundadır. Ev hanımının zamanını mutfakta geçirmesi nedeniyle ferah olmalıdır aynı zamanda. Bilir misiniz, insanlar, geceleri uyurlar. Bunn sebebini hiç merak ettiniz mi? Gece karanlığın sembolü ve rehavetin rengidir çünkü. Bu nedenle geceler genellikle uyuyarak harcanan zaman dilimlerindendir.
Mutfak dolaplarınızın rengi koyu olursa, siz de mutfağınızda bir rehavet yaşarsınız, aynen gecenin karanlığı gibi. Ancak, mutfak dolabınız beyaz olursa, kendinizi daha canlı, dinamik ve huzurlu hissedersiniz. Bu nedenle mutfak dolaplarının beyaz yapılması tercih edilmektedir. Beyaz mutfak dolabı, her zaman ev hanımına, aynı zamanda da mutfakta zaman geçirecek olan herkese huzur vermektedir. Eğer bir de temiz bakılırsa, mutfağınızın, yemeklerinizin ne kadar temiz olduğu izlenimini yaratır akıllarda ki bu da güzel bir izlenim kaynağıdır aslında.

Beyaz mutfak dolabınızı bir de lake boya ile yaptırırsanız, mutfak dolabınız beyaz olduğu kadar, parlak ve pürüzsüz de olacaktır. Lake boyanın özelliği, canlı renkler vermesidir çünkü kullanıcılarına. Beyaz lake mutfak dolabınız ile sizlere mutlu ferah huzurlu günler dileriz.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567