Zeren Mobilya - Mutfak dekorasyonunda lake
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Mutfak dekorasyonunda lake

beyaz lake olarak boyadığımız mutfak dolabı

Ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan mutfak, evimizde en fazla kullandığımız alanlarımızdan bir tanesidir. Herkes kendi zevk ve tercihlerine göre seçer mutfağının dizaynını. Mutfağımıza seçtiğimiz ürünün dayanıklı olması da çok önemlidir. Mutfak görünümünde büyük etkiler yaratan mutfak dolaplarının, lake boya ile uygulanması tercih meselesidir. Renk seçimi ve boyaların tercihi lakeden yana olursa, en çok kullanılan ürün olma özelliği taşır. Hayallerinizdeki mutfağı, tek seferde ve uzun ömürlü olarak evinizin mutfağına yansıtın. Suntalam ve mdf olarak tercih edilen mutfak dolaplarında en çok lake boya kullanılan mdf tercih edilir.

Dolaplarımızı tercih ederken suya dayanıklı olup olmadığını da bilmemiz gerekir. Çünkü elimiz ıslakken tutabiliriz ve bu işlemler devamlı gerçekleştiğinde, yıpranmalar söz konusu olabilir. Lake boya kullanılarak yapılan mdf kaplamalar, uzun ömürlü olmalarının yanı sıra, çok güzel bir görünüm olmasını sağlarlar. Mutfağımızı her zaman onaramayız ve düzenleyemeyiz. Mutfak dolaplarımız, fazla döküntümüz olan eşyalarımızı bir çeşit saklama görevi görür. Düşünülmesi gereken bir diğer önemli konuda, tasarımın mı daha önde olduğu yoksa uzun ömürlü olması mıdır. Tercihinizi siz yapıp kararınızı kendiniz vereceksiniz.

Doğrusunu söylemek gerekirse, lake boya kullanılarak yapılmış dolaplar verilmiş en doğru karar olacaktır. Farklı renk seçimleriyle, isteklerinize doğrudan cevap verecek ve renk kaybı yaşanmasını engelleyecektir.

Mutfağımız da evimizde kullandığımız en önemli yerlerden bir tanesidir. Hatta eskisi gibi sadece yemek yapmak amacıyla kullanılmamakta, artık oturup hoş sohbetler ettiğimiz arkadaş ağırladığımız odalarımızdan birine dönüşme olanakları doğdu. Çünkü daha genişledik ve tabiri caizse modernleştik ve evlerimizde buna göre dekore edilmeye başladı. İşte mutfak dolaplarımız da bütün gün kahrımızı çekeceği için, hem dayanıklı ve kullanışlı, hem de dekoratif açıdan bizi memnun edecek düzeyde olması için lake boya kullanılmış dolaplar tercih etmek doğru bir karar olacaktır.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567