Zeren Mobilya - Muftak Dolaplarında Suntalam ve Lake uyumu
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Muftak Dolaplarında Suntalam ve Lake uyumu

Eğer evinizi sıfırdan yaptırıyorsanız hiç bir sorununuz olmadan tüm dekorasyonu istediğiniz gibi yaptırabilirsiniz. Ancak kurulu bir eve tamirat yaptıracaksanız, bu işlem biraz zor, zaman alıcı ve maliyetlidir. En basitinden, bir mutfak dolabı yaptırmak istiyorsanız en az on gün mutfağınızdan yoksun olacaksınız demektir. Bununla beraber, evin can damarının mutfak olduğunu düşünecek olursanız, yemek, içmek, bulaşık gibi tüm aktiviteleriniz, mutfağın tamiratı bitene kadar duracak demektir.

Mutfak dolabı yaptırırken, eğer daha önceden mutfağınıza hiç bir çalışma yaptırmadıysanız mutlaka tüm mutfağınızı yenilemeyi düşünmelisiniz. İş sadece mutfak dolabını yaptırmakla kalmayacaktır, gün gelecek, su tesisatınızı ve elektrik tesisatınızı da değiştirmeniz gerekecektir. Bunun gibi durumlarda, yeni yaptırdığınız mutfak dolabınız oldukça hasar görecektir ve bu da hiç istenmeyen bir durumdur. Bu nedenle mutfak dolabınızı yaptırırken aynı zamanda elektrik ve su tesisatınızı da değiştirmeli ve fayans ve yer döşemelerinizi de yaptırmalısınız.

Mutfak dolabı yaptıracağınızda, karar vermeniz gereken bir takım şeyler vardır. Bunlardan biri, mutfak dolabınız için kullanılmasını istediğiniz malzemedir. Bu malzemenin mutfak ortamına uyumlu olmasına önem vermelisiniz. Aksi taktirde, büyük paralar vererek yaptıracağınız mutfak dolabınızın çok çabuk eskidiğini görürsünüz ve geriye dönüş imkanınız da yoktur.

Mutfak dolabı için en iyi malzeme lake boya ile boyanmış bir mutfak dolabından geçmektedir. Lake boya ile boyanmış bir mutfak dolabı ıslansa ve darbelere de maruz kalsa herhangi bir sorun yaratmayacaktır. Mutfak dolabı yapılırken suntalam da kullanılmaktadır malzemeler arasında ancak ne kadar avantajlı olup olmadığına bir göz atmak gerekir: sunta, vasıfsız ağaçlardan elde edilen parçalardan yapılan bir mobilya malzemesidir. Üzerinin kaplanmasıyla elde edilen mobilya malzemesinin ismi suntalamdır. Ancak suntalam, kaplama olması nedeniyle suya ve neme karşı çok fazla dayanıklı olmaması nedeniyle, lake boya ile boyanmış bir mutfak dolabı kadar etkili olmayacaktır. Bu nedenle, lake boyanın suntalama tercih edilmesi, mutfak dolabının sağlamlığı açısından oldukça önemlidir.

Mutfaklarınızın boya ve tadilat işlerinde sizlere yardımcı oluyoruz. Zeren Dekorasyon olarak mutfağınızda olmasını istediğiniz tadilat ve boya işlerinde garantili çözümler sunuyoruz. Bize  03123538525 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567