Zeren Mobilya - Mobilyaların Nakliyesi Dikkat İster
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Mobilyaların Nakliyesi Dikkat İster

Yüklü miktarlarda ödeme yaptığınız mobilyalarınızın, mobilya mağazalarından size ulaştığı zamana kadarki gelişen nakliye işlerinden,mobilyayı aldığınız mağaza sorumludur. Küçük mobilya eşyalar hariç, koltuk takımı, yemek odası takımı gibi mobilya eşyaları satın aldığınızda, bu mobilyaların nakliyesi mutlaka mobilya şirketine aittir.

Büyük mağazaların kendi servisleri bulunmaktadır ve ürün satın alan kişilerin, satın aldıkları ürünleri mağazadan evlerine ulaştırmak için bu servisleri kullanırlar. Ancak bazı büyük mağazalar ise, küçük mobilya eşya, örneğin masa aldığınızda, bunun taşımasından sizin sorumlu olduğunuzu söyleyebilir. Eşya zaten küçük ise taşımanız sorun olmayacaktır, ancak kendi taşıyacağınız mobilya eşyaların da ambalajlarına dikkat etmek zorundasınız. Mobilya ambalajı, mobilyayı nakliye sırasında karşılaşılabilecek hasarlara karşı korumaktadır.

Kısacası mobilya eşyalarınızı yeni aldığınızda nakliyede çok büyük sorunlar yaşanmayacaktır, ambalaj zaten her sorunu halledecektir, ancak diyelim ki ev taşımaya karar verdiniz. Evinizi taşırken mobilyalarınızı da taşımanız gerektiğinden dolayı, mobilya nakliyesi bu aşamada sorun olmaktadır. Yoğun miktarlarda ödediğiniz paraların karşılığında, ev taşırken çizilen mobilyalar hiç de güzel görünmeyeceklerdir çünkü gözünüze.

Bu nedenle ev taşırken, mobilyanızın nakliyesine çok önem vermelisiniz. Evinizi taşımadan önce evinize nakliye şirketlerini çağırarak, ne kadar ücretle eşyalarınızın taşınacağını öğrenirsiniz. Bu sırada bazı nakliye firmaları sizden sigorta için bir takım güvenceler isterler. Mobilya nakliyesi yaptırırken, sigorta parası olarak da bir miktar ödeyebilirsiniz ancak bu ödediğinize değer ve mobilyalarınız nakliye sırasında hasar görürlerse, size telafi olarak geri dönecektir.

Mobilyalarınız lake boyalı ise, lake boyalı mobilyaların nakliyesi diğerlerine göre biraz daha zordur. Bunun nedeni, lake boyalı mobilyaların, diğer mobilyalara göre daha özen istiyor olmasıdır. Lake boyalı mobilyalar nakliye sırasında herhangi bir çizilme ile karşılaştıklarında bu çizikler parlak lake boya üzerinde çok kötü duracaktır. Ancak lake boya diğer türlere göre daha kolay retüş olabilmektedir.

Mobilyalarını yeniden boyatmak isteyen kişiler genelde taşınma zamanını bir fırsat olarak kullanıyor. Hem mobilyaları yeniden boyatarak yeni mobilya görünümü sağlıyor hemde uzman kişilere (yani bize) mobilya taşıtıyorlar. Bu sayede mobilyalar sıfır hata ile taşınmış oluyor. Biz eski evinizden mobilyalarınızı yeni evinize taşımış oluyoruz.

Biz lakeboya.com olarak evinizden alıp, atölyemizde boyadığımız işleri özenle patpat naylon ile sarıyoruz. Dikkatli taşıyoruz ve nakliye aracında battaniye ile iyice sarıp bağlıyoruz. Evinize taşırken olabilecek hasarları minimuma indiriyoruz ve hatayı anında düzeltmeye çalışıyoruz. Elde olmayan sebeplerle mobilyanız kusur görürse alıp atölyeye getiriyor ve yeniden boyayıp düzgünce teslim ediyoruz.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567