Zeren Mobilya - Mobilyada Beyaz' ın Asaleti
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Mobilyada Beyaz’ ın Asaleti

Bazen evlerimizin boyutunu belirlemek bizim elimizde olmayan bir durum haline gelir. Maddi durum insanlar açısından günümüz koşullarında oldukça zor durumların yaşanmasına neden olmaktadır. Bu nedenle Maddi durumumuz eğer küçük ev almamıza müsade ediyorsa küçük ev alırız. Ancak evlerimizi bazı göz yanılmalarıyla büyütmek bizim elimizde olan bir durumdur.

Hiç bir odaya girip de ”genişlemiş bu oda” dediğiniz oldu mu? Bu, genişlediğini düşündüğünüz odanın içine şöyle bir göz attığınızda, mutlaka odada bir açık renk eşya olduğunu görürsünüz. Bu durum, odanın, açık renk eşya sayesinde genişlediğini göstermektedir. Madem öyle bir durum var, siz de evinizin eşyalarının renklerini açarak, evinizi daha geniş gösterebilirsiniz. Bu durumda siz de daha ferah bir evde yaşamış olursunuz.

Mobilyalarınızın renklerini açarak genişletebilirsiniz evlerinizi. Ancak her zaman açık renk mobilyalar da işinize yaramayabilir. Örneğin bir lake boya mı yoksa MDF mi daha geniş gösterir bulunduğu ortamı? Belki de bu sorunun cevabını daha önce hiç düşünmemişsinizdir ancak şimdi bu sorunun cevabını alacaksınız ve küçük olan evlerinizi daha çok büyütmenin yolunu öğrenmiş olacaksınız…

Lake boya her zaman üzerinde kullanıldığı mobilyayı daha canlı ve parlak hale getirmektedir. Beyaz, her zaman beyazdır ama parlak olan beyaz daha beyazdır. Beyaz lake boya her zaman diğer mobilya boyalarına göre daha canlı ve parlak bir görünüme sahiptir. Bu nedenle, örneğin mutfak dolabınızı beyaz lake mutfak dolabı olarak dizayn ederseniz, mutfağınız daha büyük görünür, aynı zamanda kendinizi o mutfağın içinde daha iyi ve daha huzurlu hissedersiniz, çünkü renk olarak sizi sıkmayan bir mutfak dolabına sahip olmuşsunuz demektir.

Beyazın asaleti her zaman her yerde söz konusudur. Beyaz yer döşemeleri bu nedenle hiç bir zaman modasından bir şey kaybetmemiştir. Aynı şekilde beyaz mutfak dolapları da her zaman daha güzel görünmüştür insanların gözüne. Beyaz renge baktığınız zaman, diğer renklere göre daha temiz olduklarını da görebilmeniz mümkündür.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567