Zeren Mobilya - Mobilya Teslimatı İçin Yapılması Gerekenler
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Mobilya Teslimatı İçin Yapılması Gerekenler

Hiç başınıza geldiği oldu mu? Bir yerden çok beğendiğiniz bir mobilyayı almaya karar verirsiniz. Almak için gittiğinizde, mobilyanın size bir kaç hafta sonra teslim edileceği söylenir. Nedenini sorduğunuzda, fabrikada istediğiniz tonların bulunmadığı, ya da ellerinde bulunmadığını ve depodan getirteceklerini söyler mobilyacılar. Bu nedenle de sizin bir kaç hafta beklemenizi söylerler…

Peki sizin böyle bir durumda ne yapmanız gerekir? Büyük bir ihtimalle siz bu bilgiyi edinmeden önce, kredi kartınızdan, mobilyanın ödemesini de yapmışsınızdır, geri dönüş imkansızdır artık teslimat her ne kadar gecikecek olsa da…Ne yapılır böyle bir durumda? Hepinizin aklında böyle bir soru olabilir. Bu tür bir durumun başınıza gelmemesi için, almaya karar vereceğiniz mobilyanın teslimatının ne zaman yapılacağını sorabilirsiniz, ödemeyi yapmadan önce. Ve eğer gecikmeli bir tarih söylenirse o zaman da mobilyayı alma kararınızdan vazgeçebilirsiniz.
Bir de mobilyacıların, elimizde var, hemen yarın göndeririz diyecekleri bir durum vardır. Ancak siz ödemeyi yaptıktan sonra, ”haberimiz yoken satılmış” denilmesi durumu var. Böyle bir durumda mutlaka tüketiciyi koruma derneklerine ve internet sitelerindeki şikayet kutularına durumunuzu bildirmelisiniz.

Mobilya teslimatı size nasıl yapılmalıdır? Bu da önemli sorulardan bir tanesidir. Mobilya teslimatı yapılacağı zaman, mobilya mağazasından bir eleman sizi arayarak,mobilyanızın getirilip teslim edileceğini ve evde olup olmadığınızı sormalıdır. Bu konuşmanın ardından, siz evde olduğunuzu söyledikten sonra, mobilyanızın gelmesi gerekmektedir. Mobilya teslimatına, ambalajlama, nakliye ve montaj da mobilya ile birlikte dahildir. Mobilyanız size teslim edildiğinde siz mobilyanızı hiç sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlamalısınız.

Lake boyalı mobilyaların teslimatında, diğer mobilyaların teslimatından daha çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Lake boyalı mobilyaların teslimat öncesinde ya da teslimat sırasında çizilip çizilmediklerine çok dikkatli bir şekilde bakmak gerekir. Lake boyaların renkleri çok canlı göründüğü için herhangi bir çizik hemen kendini gösterecektir.

Peki biz nasıl yapıyoruz. Boyadığımız mobilyanızı önce montaj ediyoruz. Sonra patpat naylon ile sarıp, paketleyip evinize güvenli bir şekilde teslim ediyoruz.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567