Zeren Mobilya - Mobilya nakliyesi
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Mobilya nakliyesi

Mobilya almak, aslında bir anda karar verilecek şeylerden değildir. Almak istediğiniz mobilyanın, evinize uygun olup olmadığı, istediğiniz amaca hitap edip etmediği, mobilyanın dayanıklı ve kaliteli olup olmadığı, ve aynı mobilyanın daha değişik modelleri ve daha uygun fiyatlıları var mıdır… gibi bilgileri edindikten sonra mobilya almanız sizin için çok daha mantıklı olacaktır.

Eskiden anne babalarımız, mobilya alırken başka şehirlere gider ve o şehrin mobilya çarşılarındaki tüm mobilya mağazalarını teker teker gezerek karar verip, en mantıklı bulduklarını alırlarmış evlerine. Ve bu şehirden, mobilyalar, satın alınan mağaza tarafından müşterisine nakliye edilir ve montajlaması yapılırmış. Ancak bizler, günümüzde, hoşumuza giden bir mobilyayı hemen almaya karar verip alıyoruz. Ve günümüzdeki bazı firmalar, mobilyanın nakliyesine karışmayacaklarını söyleyerek, kendi mobilyanızı kendiniz gideceği yere sizin sevk etmeniz gerektiğini dile getiriyorlar. Bu çok büyük bir yanlıştır.

Unutmamak gerekir ki, 1980’li yıllarda, mobilya mağazaları, bir şehirden başka bir şehire mobilya nakliyesi yapıyorlardı. Günümüzde mobilyanın yaygın olması demek, aynı şehrin içinde nakliyat yapmamayı gerektirmemelidir mobilyacılara.

Mobilya satın alırken, firmanın nakliyesi olup olmadığını mutlaka öğrenmelisiniz bu nedenle. Kendisine güvenen mobilya firması, satmış olduğu mobilyanın, kullanıcıya teslimine kadar arkasında durmalıdır. Nakliyesini üstlenmeli ve montajını gerçekleştirmelidir. Mobilya nakliyesinin ne derece önemli olduğunu ise bilmeyenimiz yoktur.

Mobilyalar nihai kullanıcılarına sapasağlam, çiziksiz ve yırtıksız, eziksiz ulaşmalıdırlar. Bu nedenle ambalajlamaları tam yapılmalıdır ve nakliyede mobilyanın başına hiç bir sorun gelmemelidir.
Lake boyalı mobilyaların da nakliyesi çok önemlidir. Lake boya ile boyanan mobilyalar kullanıcılarına çok büyük kolaylıklar sağlarlar, ancak aynı zamanda da en ufak bir hataları kullanıcının gözüne hemen girer. Bu nedenle lake boyalı mobilyaların nakliyesinde herhangi bir çarpma, ıslanma gibi bir durumla karşılaşılmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567