Zeren Mobilya - Mobilya Dekorasyonunda Duvar Renkleri
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Mobilya Dekorasyonunda Duvar Renkleri

Ev dekorasyonunda, duvar rengi ile mobilyanın uyumlu olması çok önemli. Açık bir renk olan bej rengi duvarda, her renk mobilya güzel durabilir, ancak farklı bir renk düşünüyorsanız eğer, bu rengi mobilyanızın kumaşına uygun yapmanız gerekir. Eğer kumaşınız koyu renkse, bu rengin açık olan tonlarını, kumaşınız açık renkse bu rengin, koyu tonlarını tercih etmeniz evinizi daha uyumlu ve şık yapacaktır.

Renkler, evin geniş veya dar, ferah veya sıkıcı görünmesinde de etkilidir. Açık ve pastel renkler evi hem daha ferah, hemde daha geniş gösterir. Bu uygulamayı daha çok küçük evlerde uygulayabilirsiniz. Lake boyalı mobilyalar, üzerinde kullanılan kumaşı daha zengin gösterir, şık olur.

Lake boyalı mobilyaların tozunu almak daha kolaydır. Açık renk lake boyalı mobilyalar, üzerlerindeki bulunan tozları fazla göstermezler.

Ev dekorasyonu denildiğinde, aklınıza sadece mobilyalar ya da duvar kağıtları gelmemelidir. Bu iki etkenin birbiriyle tamamen uyum içerisinde olması gerekir ki, eviniz gerçekten şık ve estetik görünsün. Mobilyalarınız evinizin duvar kağıdıyla uyumlu olmazsa, mobilyalar, bulunulan ortamda fazlalık gibi görünebilir. Aynı şekilde duvarlarınız da mobilyalarınızla uyum içinde olmazsa, eviniz gözünüze çok kalabalık , sıkıcı ya da boğucu görünebilir.

Eve daha sempatik bir hava vermek isterseniz, duvarlarınıza desenler çizebilirsiniz. Bu desenleri elinize bir fırça alarak kendinizde yapabilirsiniz. Bunlar çiçek, kelebek, kuş, bulut ya da istediğiniz herhangi bir şey olabilir.

Yatak odasını boyarken, özellikle kırmızı renkten kaçınmak gerekir, odayı çok boğar huzursuz bir uyku verir.Yatak odalarında pastel renkleri öneriyor uzmanlar. Lake boyalı yatak takımınızla da çok güzel bir uyum sağlayacaktır.

Duvar boyaları, çocuk odaları içinde önemli, erkek çocuk ya da kız çocuk için farklı renkler kullanılıyor, renkler çocukların ruh sağlığı için çok önemli. Pastel renkler çocukları daha uysal ve huzurlu yapmaktadır.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567