Zeren Mobilya - Mobilya Alırken Dekorasyon Hakkında Bilmeniz Gerekenler
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Mobilya Alırken Dekorasyon Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Evimizin genel görünüşü dekorumuza bağlıdır. Dekorumuzu yaparken, eşyalarımızın uyumlu olmasına dikkat ederiz. Özellikle mobilya dekorasyonumuz, ruhumuzu yansıtır. Evimizde nasıl rahat edeceksek öyle tasarlarız. Duvar renklerimiz, dekorlarımız ve mobilyalarımız bir uyum içerisinde olmalıdır. Çünkü bunun tam tersi durumlarda, gözlerimiz ve ruhumuz yorulacaktır. Doğru seçimlerle ve doğru renklerle, evimizin mobilyasını uyumlu hale getirebiliriz. Farklı zevkler ve mobilya çeşitleri ile mabedimiz olan evimizin rahat ve konforlu olmasını sağlarız. Klasik bir mobilyadan hoşlanıyorsanız, evinizin dekorasyonunu da buna göre ayarlamanız gerekiyor. Renginden, yerleştirme düzenine kadar. Fakat daha sade bir mobilya zevkiniz varsa, evinizin duvarlarını da lake boya ile renk zevkimiz buna göre tercih etmemizi gerektirecek. Açıklı koyulu o kadar çok çeşitler bulunmaktadır ki, seçim yapmak bizi biraz zorlayabilir.

Ev dekorasyonu, mobilyasından tamamlayıcı perdesine kadar başlı başına bizim tercihimizdir. Mobilya deyince eskiden aklımıza ilk gelen, klasik mobilya çeşitleri olurdu. Tek renk duvar boyası ve mobilya çeşitleri. Fakat son yıllarda, modern çağa dekorasyonlarda ayak uydurmaya başladı. Özenle seçilmiş koltuk takımları, renk uyumundaki halılar ve adeta dans eden perde renkleriyle, duvarlarımızın uyumlu renkleri ile ruhumuzu yansıtabileceğimiz modern tarzda evler döşemekteyiz. Bu uyumluluk evdeki hareket alanımızı da rahatlatır. Oturduğumuz yer, estetik açıdan büyük önem taşır. Mobilya renklerimizin lake boya ile yapılmış olması da görünüm itibariyle sade ve şık tasarım yansıtır.

Önemli bir ayrıntı da, mobilya seçimi yaparken, odamızın büyüklüğü veya küçüklüğünü de göz önünde bulundurmalıyız. Çünkü aldığımız mobilya ne kadar modern ve göz alıcı olsa da, odamızın büyüklüğüne uygun olmalıdır. Mobilya seçimi yaparken tek bir model üzerine durmamamız daha kolay karar vermemize sebep olur. Lake boya ile seçilen renkler ile de daha büyük bir uyumluluk sağlar. Çünkü son yıllarda, aynı olmayan fakat uyumuyla bir kombinasyon oluşturan mobilya takımları, göz alıcı özelliğini uzun süre koruyacak gibi duruyor. Aldığımız mobilyalarımızı odamızın genişliğine göre yerleştirmemiz de çok yerinde olacaktır.

Benzer Konular

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567