Zeren Mobilya - Metal mobilyaların gelişim süreci
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Metal mobilyaların gelişim süreci

Mobilya sektöründe üretilen mobilyaları ikiye ayıracak olursak bunlardan bir tanesi klasik, bir diğeri ise modern mobilyalardır. Klasik mobilyalar günümüz mobilyalarına göre oldukça büyük ve gösterişli mobilyalardır. Modern mobilyalar ise, daha sade ve daha küçük mobilyalar olarak bilinmekte ve görülmektedir. Modern mobilyaların montajları daha kolay ve çalışan bireyler için daha çok detay düşünülerek hazırlanmış mobilyalardır.

Mobilyalar, modern mobilyalarda da farklı çeşitlere ayrılmaktadırlar. Ahşap mobilyalar olduğu gibi metal mobilyalar da modern mobilya eşyalar arasında yerlerini almış bulunmaktadırlar.Metal mobilyalar günümüzde çok fazla kullanılan mobilyalar olmasalar da, kitaplık ve soyunma dolabı gibi mobilya eşyalar bu tarz metal mobilyalardan yapılabilmektedir.

Neden metal mobilya seçersiniz diye bir kaç kişiye sorduğumuzda, almış olduğumuz cevap, daha pratik olması olabileceği gibi, fiyat olarak da ahşap mobilyalara oranla daha uygun olması olabilir. Metal mobilyalar günümüzde çok fazla rağbet gören mobilyalar olmamalarına rağmen, ilerleyen zamanlarda tutkunları tarafından bir hayli tercih edilir hale geleceklerdir.

Metal mobilyalarda boya konusuna gelecek olursak, metalik boyalar arasında lake boyanın varlığını göremeyiz. Bu durum ise akıllarımızda küçük soru işaretleri bırakmalıdır. Nedenini soracak olursanız, lake mobilyalar en kaliteli mobilya boyalarıdır. Ancak metal mobilyalarda lake boyanın kullanılmaması, metal mobilyaların en iyi mobilyalar olmadıklarını akıllara getirmektedir.

Ancak unutmamak gerekir ki metalik boyalar da mobilya boyaları kadar yoğun şekilde kullanılmaktadırlar ve lake boyanın metal mobilyalarda kullanılmamasının, metal mobilyayı kalitesiz hale getirdiği düşüncesine takılmak oldukça yanlış bir davranış olacaktır. Metal mobilyalar lake boya ile boyanmasalar dahi metalik boyalar içerisinden, en kalitelileriyle boyandıkları zaman , size kaliteyi ve dayanıklılığı bir arada sunabilirler ve siz de uygun fiyatlarla metal mobilyalardan vazgeçmek zorunda kalmamış olursunuz.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567