Zeren Mobilya - Lake Mobilya İle Dayanıklı Bahçe Mobilyaları
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Lake Mobilya İle Dayanıklı Bahçe Mobilyaları

Yaşam koşulları değişip geliştikçe dekorasyon da farklı alanlara doğru kaymıştır. Örneğin önceleri sadece evlerinizin dekorasyonunu yaparken, daha sonraları bahçe dekorasyonları da yapmaya başlar olduk. Bu durum da farklı yerler için geliştirilen mobilya eşyaların yaygınlaşmasına sebep olmuştur.

Modernleşen evler artık çok katlı binalar yerine, şehirlerin daha kenar bölümlerinde bulunan, boş arazilere kurulan sitelerdir. Bu siteler genellikle villa evlerden oluşmaktadır ve her evin bir bahçesi vardır. Bu bahçelerin dekorasyonu oldukça önem kazanır olmuştur. Sizin evinizin bahçesine yapmış olduğunuz dekorasyon işlemleri, evinizin oturma odasına yapmış olduğunuz dekorasyon işlemleri ile neredeyse aynıdır.

Bahçelere de mobilya eşyalar yerleştirilmeye başlanmıştır. Bu mobilya eşyaların ise, bahçelerin genellikle açık alan ve sulama işinin bolca yapıldığı yerler olmaları nedeniyle dayanıklı olması gerekmektedir. Mobilyalarınız suya dayanıklı olmalıdır, darbelere dayanıklı olmalıdır, kolay temizlenir özelliğe sahip olmalı ve leke tutmamalıdırlar… Bunun gibi daha pek çok özellik sayılabilir. Bahçe mobilyalarının da çok uygun fiyatlı olmadığını düşünecek olursak, paralarımızı savurmamak adına dayanıklı mobilyalar almalıyız. Güzel olan mobilyanızı sadece güzel diye satın alırsanız büyük yanılgıya düşersiniz. Peki mobilyanın dayanıklı olduğunu nasıl anlarsınız?

Bahçe mobilyaları genellikle iki çeşittir. Bunlardan bir tanesi plastik mobilyalar, bir diğeri ise ahşap bahçe mobilyalarıdır. Mobilya çeşidinin ne olduğuna karar verildikten sonra, örneğin ahşap mobilya yaptırmaya karar verdiniz. Kullanacağınız ağacın önemi çok büyüktür. Tik ağacı, suya en çok dayanıklı olan ağaçtır. Dayanıklı bir bahçe mobilyası yaptırmak istiyorsanız mutlaka tik ağacından yapılmış bir mobilya takımı sahibi olmalısınız.

Malzemesini sağlam düşünerek bahçe mobilyanızı dayanıklı bir şekilde yaptırdınız diyelim. Peki bu mobilyanın rengini nasıl halledeceksiniz? Tabi ki lake boya ile. Unutmamalısınız: dayanıklı boya denildiği zaman aklınıza daima lake boya gelmelidir. Lake boyanın leke tutmama özelliği olduğu kadar temizlenmesinin kolay olduğunu da belirtmeliyiz. Bunun dışında tek dezavantajı, darbelere karşı çok dayanıklı olmamasıdır. Bunu da zaten mobilyanızı yaptırırken tik ağacı ile tamamlamıştınız. Artık yapmanız gereken tek şey, lake boya ile dilediğiniz renk yaptırdığınız dayanıklı bahçe mobilyanızı uzun süre rahat rahat kullanmaktır.

Bahçelerde yakın arkadaşlarla içilen çayın tadına, lake boya ile boyanmış ve dayanıklı hale getirilmiş mobilya takımınız içinde, doyum olmayacaktır.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567