Zeren Mobilya - Lake Boyanın Hassasiyeti
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Lake Boyanın Hassasiyeti

Beyaz parlak lake boya diğer renklere göre daha parlak ve pürüzsüz bir özellik taşır. Daha geç yıpranır ve geç sararır. Çizilme konusunda ve canlılık konusunda daha göz alıcıdır. Daha şık ve zarif görünür. Özellikle mutfak dolaplarına çok yakışacak bir renktir. Yatak odasında ise, son derece zengin bir görünüm kazandırır. Tüm mobilyalara çok yakışacak olan beyaz lake boya, kalitesinden de ödün vermeden kullanım alanımıza girer. Günümüzde modern ürünler ve eşyalar kullanılmaktadır. Dolayısıyla evlerimizde kullandığımız renkler de, modern çağı evimize yansıtmalıdır. Modern tarzımızı bu renklerle evimize yansıtırız.

lake beyaz

Beyaz her zaman asil bir renk olmayı başarmıştır. Dolayısıyla özellikle yatak odası rengine çok yakışacaktır. Görünüm itibariyle, albenisi çok olan ve her yere uyan bir renktir. Bir de lake olmasının avantajını da kullanarak renkler daha göz alıcı olmaya başlayacaktır. Uzun süren ve dayanıklı bir beyaz ile, evimizin ağırlığını, şıklığını ve zarafetini ortaya koyarız. Beyaz olması hemen rengini kaybedecek diye bir anlam taşımamalıdır. Lake boyanın beyazı, diğer renklerden ve boyalardan farklı olarak daha çok kullanışlı olma özelliği taşır. Lake boyayı evimizin her odasında kullanabiliriz.

lake beyaz Lake boya işlemi uygulanırken, boya büyük bir titizlikle uygulanır. Çünkü lake sert bir boyadır ve herhangi bir sallama yapılmamalıdır. Lake boya yapılırken, eşya iyice temizlenir ve üzerinde herhangi bir toz zerresi dahi bulunmamalıdır. Titiz bir boyadır ve kalıcılığını bu titizliğe borçludur. Alt zeminin çok sağlam boyanmış olması gerekir. Daha sonra beyaz rengi de uygulanınca, parlaklığına ve canlılığına diyecek yoktur. Lake gerçekten evlerimizde uygulamamız gereken boyalardır. Tercih sebebimiz uzun ömürlü ve görünümünün kalıcı ve parlak olmasıdır. Kaliteli renginden asla ödün vermez.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567