Zeren Mobilya - Klasik Mobilyanın Modern Mobilyadan Farkları
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Klasik Mobilyanın Modern Mobilyadan Farkları

Teknoloji, bilim ve moda, gün geçtikçe sürekli gelişen ve kendini yenileyen kavramlardır. Bu olguların gelişmediği gün yok denecek kadar azdır. Bu olguların arasında mobilyalar da yer almaktadır. Eski zamanlardan günümüze kadar, mobilyanın geçirmiş olduğu evreleri düşünecek olursak, pek çok mobilyayı gözümüzün önünde canlandırmamız gerekir.

Mobilyaların değişmesi ile, ev dekorasyonları da sürekli farklılık göstermektedir. Örneğin eskiden duvar kağıtları yoğun olarak kullanılırken, günümüzde saten boyalar, yağlı boyalar ve su bazlı boyalara tercih çoğalmıştır. Elbette ki duvar kağıtları da kullanılmaktadır, ancak diğerleri daha sık kullanılmaktadır. Aynı durum mobilyalar için de geçerlidir.

Mobilyalar önceden genelde klasik mobilya olarak kullanılırken, günümüzde modern mobilyalar ilgi görmektedir. Modern mobilyaya ilginin yoğunlaşması demek, klasik mobilyanın kullanılmadığı anlamına gelmemektedir. Sadece daha az kullanılmaktadır modern mobilyaya göre.

Peki siz, evinizin dekorasyonunu yenilemek istediğinizde, klasik mobilyayı mı tercih edeceksiniz, yoksa modern mobilyayı mı? Bu yazımızda size bu konuda yardımcı olmak amacındayız.
Klasik mobilyayı tercih etmeniz halinde, evinizin çok büyük olması gerekmektedir, çünkü klasik mobilyalar, büyük mobilyalardır ve çok yer kaplarlar. Modern mobilyalar ise, küçük evlere de rahatlıkla monte edilebilen mobilyalardır. Hangi tür mobilyayı seçerseniz seçin, boyasının lake boya olmasına özen göstermelisiniz. Lake boya mobilyalar, her tür mobilyanın daha uzun süreli dayanıklı olmasına ve aynı zamanda da daha kolay temizlenmesine olanak tanımaktadırlar.

Klasik mobilya seçtiğiniz zaman, eğer eviniz küçükse, hareket etmekte zorlanırsınız ve evinizin çok kalabalık ve dağınık görünmesine neden olur büyük eşyalar. Ancak küçük olan modern mobilyalar için bu durum söz konusu değildir. Modern mobilyalar evlerinizde daha az yer kaplar ve daha ferah bir görünüme kavuşmasını sağlar evinizin.

Mobilya türünüzün klasik mi yoksa modern mi olacağına karar verdikten sonra, mutlaka, boyasının lake boya olduğundan da emin olunuz.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567