Zeren Mobilya - Hareketli Servis Sehpalarının Yarattığı Rahatlık
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Hareketli Servis Sehpalarının Yarattığı Rahatlık

Her evde en az iki adet sehpa takımı bulunduğunu hepimiz biliriz. Bu sehpalar, gerek üzerlerine süs eşyaları koymak için, gerekse evimize yada işyerimize gelen misafirlerimize ikram ettiğimiz şeyleri üzerlerine koymak için dekoratif olduğu kadar ihtiyaç dahilinde kullanılması gereken eşyalardır.

Hareketli sehpalar ise servis için ev hanımlarına birebir destek sağlamaktadır. Eğer evinizde bir adet servis sehpanız olursa, kalabalık misafirlerinizi ağırlamanız çok kolay olacaktır. Bayanlar öncelikle kahve ikram eder evlerine gelen misafirlerine kahve ikram etmek çok da zor bir şey değildir. Elde tutulan bir tepsi aracılığıyla, 7 – 8 kişilik bir ikram yapabilmeniz oldukça kolaydır. Ancak misafirlikte olay sadece kahve ikramıyla bitmez. Kahveler içilip fallar bakıldıktan sonra sıra bulgur işi ikramlara gelmektedir. Ev hanımı kalkıp ikram edeceği şeyleri hazırladıktan sonra sıra işin ikram kısmına gelmektedir. Bu aşama oldukça zordur. Bayanlar son zamanlarda, hazırlamış oldukları ikram malzemesini büyük bir servis tabağı içinde misafir odasına götürüp, misafirlerin diledikleri şeyden diledikleri kadar almalarını sağlasalar da sadece servis tabaklarını taşımak bile uzun iştir, çünkü taşınacak olan servis tabağının yanında, misafirlerin kullanacakları tabaklar, çatal bıçaklar, yeşillik, domates ve salatalık tabakları da bir kaç sefer misafir odasına gidip gelmeyi gerektirir. Ancak hareketli bir servis sehpasıyla bu oldukça kolaydır…
Servis sehpahaları
Lokantalarda da kullanılan hareketli servis sehpaları, lake boya kullanılarak boyandığı için pek çok farklı renk ve desene sahip olabilirler. Hareketli olmaları nedeniyle ev hanımları için oldukça pratik bir mobilya dekorasyon eşyası olan hareketli sehpalar, lake boya ile boyanmaları sebebiyle de çok farklı renk ve desen şansı yaratmaları nedeniyle, her evde, kullanılan mobilya dekorasyon eşyalarına uyumlu olurlar.

Lake boya kullanılarak istenilen her renge boyanan hareketli servis sehpaları, 2011 yılında, geçmiş yılların tasarımlarından daha farklı modellere de bürünmüşlerdir. Daha önceki hareketli servis sehpalarına baktığımızda genellikle çekmeceli olduklarını görürken, 2011 yılı için hazırlanan yeni tasarımlara bakıldığında çekmecelerin yerini, dışa dönebilen rafların aldığını görebiliriz.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567