Zeren Mobilya - Ev Dekorasyonu Önerileri
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Ev Dekorasyonu Önerileri

Ev dekorasyonunu güzelleştiren unsurların başında kuşkusuz mobilyalar geliyor. Bu nedenle dekorasyonun eğilimini etkileyen bir parça özelliği taşır. Mobilya modelleri, klasik desenleriyle de asaleti, zenginliği solutan dekorasyon yapısının bölümlerini oluşturur… Bu sezonun popüler mobilya modellerini takip etmek dekorasyonda yenilikleri de takip ediyor olmak demektir.

Akıllı koltuk takımları 2012 yılının popüler modellerinde başlarda gösterilebilecek bir model. Kavram bir dekorasyon tarzı ortam yaratmak için bu model kesinlikle tercih edilebilir. Akıllı koltuk takımlarında açılabilme ve yatak olma özelliği yok ama gösterdiği 35HR süngerli rahatlığıyla bu durumun önüne geçiyor.

Kesinlikle konforuyla baş kısımlarda olan model keten kumaşıyla spor bir görünüm kazanıyor. Bisküvi desenli ve şekilli minderler takımı tamamlarken evinizde iki lokal spot ve hasır dekoratif örneklerle mükemmel bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.

Teknolojinin nimetlerini modernizede buluşturmak, dekorasyonda faydalanmak ortaya mükemmel sonuçlar oluşturuyor. Özellikle Milano duvar ünitesi üzerinde durduğumuz modellerden. Sezonun eğilim duvar ünitelerinden olmaya aday duvar ünitesi high gloss lam kaplamadan oluşmakta. Ayrıca LCD panel arkasına yerleştirilen LED ışıklandırma ile mükemmel bir dekorasyon atmosferi sunuyor.

Senenin trend modelleri, yani gündemdeki mobilya modelleri genel hatlarıyla ceviz, ahşap, lake ve kombinasyonları olmak üzere sıralayabiliriz. Ancak Anayoly mobilya modeli ahşap kaplamasıyla ve modern çizgileriyle bir adım önde diyebiliriz. Özellikle dikkat edersiniz ki ilk başta Smart koltuk takımı ile kombine edilmesi mükemmel bir grup sonucunu meydana getirecektir.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567