Zeren Mobilya - Dekorasyonda Türk Kültürünün Önemi…
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Dekorasyonda Türk Kültürünün Önemi…

Dekorasyonda Türk kültürünün önemli diğer milletlerden oldukça farklı. Eskiden beri süslemeleri, nişleri, nakışları çok seviyoruz. Mekânın her bir köşesinde en ince ayrıntısına kadar uğraşabiliriz. Modern dekorasyon çılgınlığı alıp başını yürüse de şıklığı, şaşalı ve zengin görünmeyi birçok insan hala çok seviyor. Buna en güzel örnek tavan süslemeleri olabilir.

Mekânları saray havasına büründüren tavan süslemeleri her ne kadar iddialı gibi görünse de maliyetleri çok yüksek değil. Üstelik üretimleri ve montajları da tahmin edilenden daha kolay. Teknoloji ile birlikte gelişen yeni tavan kaplama sistemleri artık hayal edilenleri dekore etme imkânı sunuyor.

Strafor ve stropiyer tavan kaplamaları olarak adlandırılan kaplama sistemleri günümüzde çok yaygın bir şekilde ve her çeşit mekânda kullanılmaktadır. İş yeri, kamu ve ev gibi birbirinden farklı mekânlarda Strafor ve stropiyer tavan kaplamaları kolaylıkla ve yakışan bir biçimde uygulanabilir. Desen zenginliği sayesinde her çeşit dekorasyona uyum sağlanır ve bulundukları ortamı farklılaştırırlar.

Strafor ve stropiyer tavan kaplama sistemleri, sertleştirilmiş polyesterden üretilen kaplamalardır. Kesimde kullanılan metal bıçak, pratik bir şekilde desenleri ortaya çıkarır. Aynı zamanda avantajlı kaplamalardır, tavan ya da duvardaki tüm kusurları kapatırlar. Hatta derin çatlak ve benzeri bozukluklar bile Strafor ve stropiyer kaplamalar sayesinde kusursuz yüzeylere dönüşürler. Tasarıma ve yeni fikirlere çok açık olan bu kaplamalar, dekorasyonda farklılık ve estetik isteyenler için mükemmel fikirler olabilir.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567