Zeren Mobilya - Dekorasyonda Mobilya Kaplamaları
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Dekorasyonda Mobilya Kaplamaları

Mobilyalar, dekarasyon açısından oldukça önemli eşyalardır. Mobilyanızın rengi ile mobilya kaplamalarınızın rengi uyumlu olursa, daha dekoratif bir görüntü elde edilmiş olur. Mobilya kaplamasında seçenekler sınırsızdır. Her gün yeni bir model, yeni renkler, yeni kaplama seçenekleri sunuluyor insanlara. Deri, son yıllarda mobilyalarda sıkça kullanılmaktadır. Bunlar sandalye, koltuk, bazalar hatta sehpalarda bile deri kaplanmaktadır.

Mutfak sandalyelerinde kullanılan rengarenk deriler, mutfak dolaplarının rengine uygun yaptırılabilmekte, böyle oluncada çok şık mutfaklar yapılabilmektedir. Oturma odalarında da deri koltuklar sıkça kullanılmakta. Daha çok koltuk ve çek yatların kolluk kısmında kullanılan deri, oturma odalarını daha modern hale getirmekte. Çocukların oyuncaklarıyla zarar gören derileri yenilemek, hem daha ekonomik, hemde daha kolay. Yırtılan bir kumaşın aynı rengini bulmak zor olabilir, ama deriyi bulmak daha kolaydır.
Deri, yatak odalarında da sıkça kullanılmakta, bazaların kenarları ve karyola başlıkları deri kullanılarak yapılmakta ve de çok hoş olmaktadır. Gardolapların dışınıda deri ile kaplıyorlar, puflarıda deriyle kaplayıp, komple bir deri yatak odası takımı elde edilmiş oluyor.

Tıpkı kıyafetlerde olduğu gibi, mobilyada da yeni modeller yaratmanın sınırı yok, her gün bir yenilikle karşılaşmak mümkün. Değişik kumaş türleri, kumaşlara verilen şekiller,ve renklerde müthiş güzellikler sunuyor insanlara.

Bu seçeneklerin bu kadar çok olması nedeniyle, insanlar mobilyalarını birkaç sene arayla yenilemektedir. Eşyaları eski haliyle kullanmak, bazen insanların sıkılmasınada yol açabilir, yenilenen eşya ile birlikte kullanıcının motivasyonuda artabiliyor. Ruhsal durumu bile düzelebiliyor bazen.
Lake boyalardaki farklı renk seçenekleri, mobilyaların farklı renklerde boyanabilmesini, bu renklere göre döşenebilmesini sağlar.Lake boyalı mobilyaların tozunu almadaki kolaylıkla kaplanmış mobilyalarınız, dekoratif açıdan hoş bir görüntü yaratacaktır.Hem lake boyalı, hemde kendi tercihiniz olan, kaplama mobilyalarınızla daha mutlu yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567