Zeren Mobilya - Daha ferah mutfaklar için: Beyaz renk
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Daha ferah mutfaklar için: Beyaz renk

Ev dekorasyonunda daima kendinizi iyi hissedeceğiniz renkleri kullanmaya özen göstermelisiniz. Unutmamanız gereken bir durum vardır ki, evinizin rengi sizin ruh halinize yansımaktadır. Ev dekorasyonunda kullanılan rengin sizi olumlu ya da olumsuz etkileyebileceği hiç aklınıza gelmiş miydi?

Hiç kendinizi, dönem dönem, evinizin bazı mekanlarında daha iyi ya da kötü hissettiğiniz zamanlar oldu mu? Mutlaka ki buna vereceğiniz cevap evet olacaktır. Biz de bundan bahsediyorduk. Evinizin dekorasyonunda açık tonlar kullanırsanız, kendinizi çok rahat hissedeceğinizi göreceksiniz.
Ev hanımlarının en çok zaman geçirdikleri yerler mutfaklarıdır. Mutfaklar onların eli ayağı gibidirler. Bu nedenle ev kadınının düzenine, ruh haline ve ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilmiş olmalıdır. Mutfak dolabınızın sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak dizayn edilmiş olması, sürekli bir şeyler yapmak zorunda olduğunuz mutfağınızda daha rahat hareket etmenize olanak tanıyacaktır.

Bir ev hanımı için mutfağın küçük olması, onun mutfakta rahat hareket edememesine neden olacaktır. Bu nedenle de yapacağı işleri istediği gibi yapamayacaktır. Bu durum ev kadınının zamanından da çalacaktır, çünkü küçük bir mutfak her zaman eşyalarla kaplanan fazla yer anlamına gelmektedir. Ancak ne olursa olsun mutfağınızı büyütmeniz çok da kolay olmamaktadır.

Ev dekorasyonunda mekanları büyütmek için, duvar boyalarından ya da yer döşemelerinden yardım alınır, ancak mutfağın bir duvarı mutfak dolabıyla kaplı olduğu için, mutfağı daha büyük ve ferah göstermek, beyaz mutfak dolabı ile mümkün hale gelebilir. Beyaz mutfak dolabı, sizin, mutfağınızda daha rahat hareket etmenize olanak tanır, en azından kendinizi çok daha rahat ve huzurlu hissedersiniz.

Beyaz mutfak dolaplarında kullanılan mobilya boyanız lake boya olursa, lake boyanın canlı ve parlak rengini mutfak dolabınıza aktarmış olursunuz. Beyaz bir mutfak dolabını lake boya ile boyatmak, mutfağınızın çok daha büyük, canlı ve ferah görünmesine sebep olacağından dolayı, zamanının çoğunu mutfakta geçirmek zorunda olan ev hanımı da kendini çok daha rahat ve huzurlu hissedecektir.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567