Zeren Mobilya - Çocuklarınızın Odalarını Güzelleştirin
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Çocuklarınızın Odalarını Güzelleştirin

Çocuklarımızın her açıdan evlerinin ve özellikle odalarının en sevdiği yer olması bizim elimizde. Çocuklarımız odalarını sevmeliler ki, huzurlu olabilmeliler. Çocuklarımız için seçilen eşyalardan tutun da mobilya renklerinin seçimine kadar her şey bizim zevkimize göre tasarlanır. O kadar çok alternatifler bulunmakta ki, seçim konusunda bizleri biraz zorlamaktadır. Fakat bizler, çocuklarımızın her açıdan uyumlu ve tüm günlerini geçirdikleri odalarına tercih konusunda lake boya düşünmeliyiz. Çocuklarımız biraz büyüdükten sonra oyun alanı olarak da kullanacakları odanın, dizaynı da çok önemlidir.

Bu durumu uzun süreli düşünecek olursak, hem biz hem de çocuklarımız karlı çıkacaktır. Bugün al, bir kaç yıl sonra kullanılmaz hale gelsin durumu da yanlış bir seçimle söz konusudur. Bunun için alacağımız mobilyanın, nasıl olduğu, hangi boya kullanıldığını bilmemiz çok önemlidir. Örneğin lake boya kullanılmış bir mobilya hem zararsız olacak, hem de uzun sürekli olacaktır. Devir tasarruf ve ekonomi devri olduğu için ve bizlerde her sene çocuk takımı yenileyemeyeceğimiz için, dikkatimizi uzun ömürlü ve kullanışlı olmasına yöneltmemiz gerekiyor. Evin düzeni ile, çocuğumuzun odası tam uyumlu olmasa bile en azından aynı kalite de kullanılmış olmasına özen göstermeliyiz.

Birbirinden ayrı renkler olmasa bile, en azından tonlama konusunda birbirine uyum göstermesi hem açıdan fayda sağlar. Çocuğumuzun rahatlığı, konforu, soluduğu hava bizim için her şeyden önemlidir. Çocuğumuz büyüme aşamasındayken, ağzına bulduğu her şeyi götürecek ve hatta yattığı yatağın kenarlarına kadar, bu işlemi yapması mümkün olacaktır. Çocuğumuzun lake boya kullanılmış bir mobilyada uyuması, sağlık ve görüntü açısından büyük önem taşıyacaktır. Çocuğumuzun odasına kullanacağımız renklerde çok önemlidir. Lake boyaların şık ve sade renkleri, ileriki yaşlarda değiştirme açısından bizlere büyük kolaylık ve fayda sağlar. Çok küçük bir oda ise, sadece yatak ve bir dolap bulundurulmalıdır. Çocuğumuzun odasını lake boyalı mobilyalar ile dizayn etmek, uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567