Zeren Mobilya - Çocuk Odası Mobilyası Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Çocuk Odası Mobilyası Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz

Çocuk odaları, adından da anlaşılacağı gibi, çocuklarınızın içerisinde en çok zaman geçirecekleri odadır. Bu odada hem uyurlar, hem oynarlar, hem de kendilerini rahat hissederler. Ancak çocuklarınızın küçük yaşta bu bilince sahip olmaları mümkün değildir. Bunu, siz ebeveynler bilerek alışveriş yapmalısınız.

Bir çocuğa, 2 yaşındayken alınan bir çocuk odası, 3 yaşına geldiğinde değiştirilecek diye bir kural yoktur. Alacağınız mobilyaların, çocuğunuz 2 yaşındayken de, 12 yaşındayken de kullanılabilecek mobilyalar olmasına özen göstermelisiniz. Bu nedenle, alacağınız yatağın, küçük değil de, büyük bir çocuğu da kaldıracak düzeyde olmasına önem vermelisiniz. Çocuğunuz kendi odasında uyuyacağı için, yatağında maximum rahatlığı yaşayabilmelidir. Siz buna önem vererek, çocuğunuzun rahatlığını düşünerek alacağınız mobilyanın, uzun süre kullanılacağı için, dayanıklı da olmasına dikkat etmelisiniz.

Çocuk odası mobilyalarının dayanıklı olmaları, şu kriterlere bağlıdır:  çocuğunuz odasında sürekli top oynayacak, bir şeyler yazıp çizecek, bir şeyleri bir yerlere fırlatıp atacaktır… Bu nedenle, bir dünya para verip de satın aldığınız çocuk odası mobilyalarınızın hasar görmesi çok kolay olacaktır. Siz çocuğunuza her ne kadar yapmamasını söyleseniz de, sonuçta çocuktur, ne kadar anlayabilir ki? Ayrıca, çocuk, kendi odasında özgür olamayacaksa nerde özgür olacak? Tüm bunları düşünerek, dayanıklı mobilyalar satın almalısınız. Alacağınız mobilyalar, darbelere karşı dayanıklı olmalı, temizlenme özelliğine sahip olmalı, aynı zamanda çocuğunuzun elini kolunu kesmeyecek yapıda olmalıdır…

Tüm bunların hepsini size bir arada sunan ise, lake boya ile boyanmışmobilyalardır. Lake boya ile boyanan çocuk odası mobilyalarınızı, dilediğiniz şekilde temizleyebilir ve çocuğunuzun hijyen koşullarında büyümesine özen gösterebilirsiniz. Aynı zamanda lake boya darbelere karşı damobilyanızı koruyacağından, dayanıklı mobilyalar elde edebilmeniz mümkün olacaktır.

Eğer almış olduğunuz mobilyaları, çocuğunuzun uzun süreli kullanmasını istiyorsanız, dayanıklı olmasına dikkat etmelisiniz ve dayanıklı çocuk odası mobilyalarının da lake boyadan geçtiğini, asla aklınızdan çıkartmamalısınız.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567