Zeren Mobilya - Boya renginin ruh haline etkileri
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Boya renginin ruh haline etkileri

İnsan ruhu, olumlu olumsuz herşeyden etkilenmektedir. Buna boya renkleri de dahildir. Evinize yapmış olduğunuz dekorasyon, sizin ruh halinizi olumlu ya da olumsuz, ama sürekli etkilemektedir. Mobilyalarınızın rengi, duvar renkleriniz, kullanmış olduğunuz eşyaların rengi… sizi mutlaka etkilemektedir.

Evinizin dekorasyonunu yaparken mutlaka ruh halinizi de düşünmelisiniz. Evinizin duvarlarına yaptırdığınız açık renk bir boya, eviniz kü.ük bile olsa, büyük göstermeye yetecektir. Bilindiği gibi küçük ortamlar insanları sıkmaktadır. Evinizi küçüklüğünden dolayı değiştirmeniz zor olabilir ama, açık renk bir duvar boyası ile göz yanıltması yaratmanız mümkün olabilir. Bu renk yanılgısı sizin ruh halinizi daima olumlu yönde etkileyecektir.

Evinizin duvar boyasının renklerini koyu renk olarak seçerseniz de, bu renkler evinizi küçük gösterecek ve sizin ruh halinizi olumsuz yönde etkileyecektir. Küçük ortamlardan insanlar her zaman sıkılırlar, kendilerini huzursuz ve kötü hissederler.

Mobilyalarınızın renklerini ise mutlaka duvar boyalarınızın rengine uygun seçmelisiniz. Çünkü, duvar boyasının rengi ile,mobilya boyasının renginin birbirine uyumsuz olması da, fazlalık gibi görünen mobilyalarınız olmasına sebep olacaktır. Ve bu durum da, size evinizi kalabalık göstereceği için kalabalıktan dolayı ruh halinizde bir karmaşa yaşamanız mümkündür.

Mobilya renginizi yoğun olarak ve seçebileceğiniz kadar açık renk olarak seçmeye çalışmalısınız. açık renk mobilyalar, bulundukları ortamlarda çok fazla yer kaplarmış gibi görünseler de, tekil olarak mobilyaya baktığınızda, içinizi ferahlattığını görürsünüz. Örneğin bir çalışma masası, oda içerisinde fazla yer kaplıyormuş gibi görünse de, siz çalışırken direk o masa ile temas halinde olacağınızdan dolayı, mobilya renginin koyu olması, sizin çalışma şevkinizi kıracağından dolayı tercih etmemeniz gereken bir durumdur.

Mobilyalarınızın boyasını lake boyadan yana bir tercih ile boyatırsanız, seçim yapma şansınızın çok fazla olacağı bir renk dünyası ile karşılaşırsınız. Lake boya, yoğun renk seçenekleri ve seçilen renklerin parlak ve canlı görünmeleri nedeniyle, her zaman ruh halinizi olumlu yönde etkileyecektir. Bu nedenle mobilyalarınızın boyasını düşünürken aklınızın bir köşesinde mutlaka lake boyayı bulundurmalısınız.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567