Zeren Mobilya - Birleşik Oturma ve Yemek Odası Dekorasyonu
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Birleşik Oturma ve Yemek Odası Dekorasyonu

Eğer geniş bir oturma odasına sahipseniz yemek odası ile birleştirerek, daha güzel ve ilgi çekici bir görünüm yaratabilirsiniz. Bu sizin elinizde. Yemek ve oturma odasını birleştirmek görünüm bakımından hoş olduğu gibi, oldukça kullanışlıdır. Sizin için kolaylık yaratacak bu değişiklik ile daha mutlu olabilirsiniz.

Gelelim nasıl dekore edeceğimize… İster koltuk takımlarınızı yemek masanız ile aynı renk yapın, ister bu kombininizi bütünleyici aksesuarlar ve dolaplar kullanın. Sizi rahatlatacak bir ortam yaratmak istiyorsanız duvar, masa ve koltuklarınızın rengini buna göre seçmeniz önemli olacaktır.

Yemek masası ile koltuklarınızı dekoratif bir şekilde ayırabilmenizde mümkün. Hoş bir kitaplık veya güzel ve renkli dolaplar bile mutlu olacağınız bir ortam yaratabilirsiniz.

Duvar boyası rengini seçerken açık, sıcak ve canlı renkler kullanırsanız sizin için daha iyi olacaktır. Eğer bu şekilde yapacaksanız illaki renkli bir bölümün olması lazım. Bunun için koltuk, yastık ya da perde seçimizi hoş desenlerle bütünlemeniz konusu önemlidir.

Yemek odası ve oturma odası birleşiminde fazla koltuk kullanmanıza da gerek kalmayacak. Bir ya da iki koltuk ile güzel bir görünüm yaratmak mümkün. Bu koltukları puflarla da daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz. En önemli konulardan biri de sehpa seçimidir. Bize göre sehpanızı küçük seçin. Bunun sebebi de yemek masasının çekiciliğini ortadan kaldırmasın. Eğer büyük bir sehpa seçerseniz yemek masanız sıradan olacaktır. Bunun olmaması için modern mini sehpalar ile yeni bir ortamınızı tamamlayabilirsiniz.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567