Zeren Mobilya - Bebeğinizin Mobilyasını Seçerken Dikkatli Olun
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Bebeğinizin Mobilyasını Seçerken Dikkatli Olun

Bebek mobilyaları seçerken en çok dikkat etmemiz gereken nokta, kullanışlı, pratik ve az kimyasal madde içeriyor olması. Yani anti bakteriyel olması önemlidir. Çünkü bebeklerimiz sağlık konusunda çok hassas olup, vücutları savunmasızdır. Bebekler her şeyi ağızlarına götürmeyi çok severler ve sağlıkları açısından tehdit taşır. Bunu biz ebeveynler dikkat ederek, en azından aldığımız mobilyaların, kaliteli ve kimyasal oranlarının düşük olmasını sağlamalıyız. Lake boyalarında, çocuklara uygun renkte mobilyalar döşenmiş olup sağlık açısından da, az miktarda kimyasal içerir. Mobilyaların fazla karışık renkte olmamasına dikkat edelim. Bebekler henüz renk ayırımı yapamadıklarından, odalarının rengini sade tutmak en doğru yol olacaktır.

Bebek mobilyalarında lake boya tercih etmemiz, görünüm açısından da estetik bir ambians yaratır. Ayrıca aldığımız mobilyanın sivri, delici ve zarar verici olmaması gerekir. Odalarında çok fazla küçük eşyalar bulundurmamaya özen gösterin. Daha çok yuvarlak köşeli yataklar ve dolaplar tercih edin. Kız veya erkek fark etmeden açık renkli mobilyalar tercih edin. Çünkü açık renk her zaman odayı daha geniş ve ferah gösterecektir.

Bebeklerimizin ruh hali daha küçük yaşlarda, karanlık ve kasvetli bir oda renginde sıkılmasın. Koyu renk pastel tonları hoş dursa bile sıkıcı olacaktır. Günümüzde o kadar çok renk seçenekleri var ki, bizler gerçekten bebeklerimiz için nasıl bir ton seçeceğimizi bilemiyoruz. Ton seçimi yaparken lake boya kullanmaya da dikkat edelim. Sağlık ve görünüm açısından da huzur vericidir. Bebeğimizin mobilyalarının çok düzgün bir şekilde monta edilmesini sağlayalım. Herhangi bir düşme ya da mobilyanın ayrılması gibi bir durum söz konusu olmasın. Mobilyanın dayanıklı ve uzun süreli olmasını istiyorsanız mutlaka tercihiniz lake boyadan yana kullanın.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567