Zeren Mobilya - Banyo Dolaplarının Bakımı
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Banyo Dolaplarının Bakımı

Evlerde dolabın çok olması, ev hanımları için büyük kolaylık sağlar. Dolaplar evdeki fazlalıkları içine alarak, evin genişlemesini ve görüntünün daha güzel olmasınıda sağlar. Evde yer müsait ise, her ürünün ayrı bir dolabı olmalıdır. Ev hanımının veya beyinin, çocukların, dolapları ayrı olup herkesin eşyası ayrı raflara koyulursa, herkes eşyasını daha kolay bulur. Ev dolaplarında lake boyalı dolaplar çok şık durur.

Banyo dolapları, mutlaka olması gereken dolaplardandır. Bu dolapların bir bölümünü havlu dolabı olarak, diğer bölümlerini deterjan dolabı olarak kullanmamız bize kolaylık sağlar.Bonyo yapan bir insan bazen havlusunu yanına almayı unutabilir, bunun için dışarıya çıkmaktansa dolaptan havluyu alması daha kolay olur.
Bu dolapların bir rafını evin beyi kendi bakım ürünlerini kullanmak için ayırabilir, traş losyonu, traş makinesi gibi. Diğer rafıda, evin hanımı kendi makyaj malzemeleri için kullanabilir.

Banyolar, genellikle ıslak oldukları için rutubetli yerler olurlar. Sürekli olarak havalandırmak gerekir, aksi halde banyo dolapları bu rutubetten dolayı şişer. Rutubetten etkilenmeyen dolap türü lake boyalı dolaplardır, suntalem kullanılarak yapılan dolaplar rutubetli ortamlarda fazla dayanıklı olmazlar. Lake dolaplarının boyası koruyucu, bir etki verir.

Lake boyalı dolapların temizliği, diğer dolap çeşitlerinden daha kolay yapılır. Bu dolaplar sabunlu bezle silinebildiği ğibi, asla lekede tutmaz. Banyolarda buhar çok olduğundan, dolaplar çabuk terler yani nemlenir, bu nem dolabı şişirmez. Elinize alacağınız kuru bir bezle kuruladığınızda, tekrar eskisi gibi parlak ve güzel görünümüne dönecektir.

Lake boyaların çok çeşitli renkleri vardır. Fayanslarınıza uygun olan istediğiniz rengi yaptırabilirsiniz. Buna yere serdiğiniz halı ve klozet takımıda uyum sağlarsa, banyonuzda komple bir şıklık elde etmiş olursunuz. Evin şık ve dekoratif olması, her bölümde sağlanmalıdır, banyosu bakımsız olan bir ev tamamen şık bir ev değildir.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567