Zeren Mobilya - Bahçe Mobilyası Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Bahçe Mobilyası Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz

Bahçe mobilyalarını seçerken özellikle suya karşı dayanıklı olması tercih edilmelidir. Çünkü, bahçemiz sulanırken devamlı suya maruz kalacaktır ve zamanla yıpranma gösterecektir. Bu durum da, sık sık bahçe mobilyalarımızı değiştirmemize neden olacaktır. Bu da pek mümkün olmadığından, alırken rengine ve hangi ağaçtan yapıldığına dikkat edilmelidir. Her mobilya türünü ve çeşidini bahçemizde kullanamayız. Suya karşı büyük bir dayanıklılık gösteren lake boyaları, mobilya alımı konusunda özellikle tercih etmeliyiz. Çünkü, bu ürünler bahçemizde renkleriyle ve dayanıklı oluşları sebebiyle, uzun yıllar kullanmamızı sağlayacaktır.

bahçe mobilyaları

Bahçe mobilyalarımızın renklerinin daha canlı olması, daha da cıvıltılı bir hava verecektir. Çünkü, bahçemize koyu renkli, klasik mobilya döşemeleri tercih etmeyeceğimize göre, canlı ve turuncu ya da açık toprak rengi daha büyük bir uyum sağlayacaktır. Ahşap mobilyaları seçerken daha çok sedir ağacından olması işimize yarayacaktır. En kullanışlı olan ürünler bu tarz mobilyalardır. Ahşaplar bahçemize ayrı bir şıklık ve zengin bir görünüm kazandırır. Ayrıca, suya dayanıklı bir ahşap seçimi de çok uygun olacaktır. Bahçemizin genişliğine göre de renk uyumu yapılabilir.

bahçe mobilyaları

Ahşaplar son yıllarda konfor açısından ilk sıralarda yerlerini almaktadır. Dolayısıyla, lake boya ile boyanmış bir ahşap mobilya da, şıklığın ve zarafetin simgesi olma özelliğini taşımaya başlamıştır. İlerleyen teknolojiye büyük ölçüde ayak uyduran ahşap takımları bahçelerimizde mutlaka kullanmalıyız. Bu mobilyaların bakımı ve temizliği de kolay olacağından, bahçeler için çok iyi bir alternatiftir. Şık mobilyalarınız da oturup, hem rahatlıkla günün stresini üzerinizden atabilirsiniz, hem de kendinizi mutlu edebilirsiniz. Her mevsimde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ahşap mobilyaların, size hiç bir sorun çıkarmayacağı bilinmelidir. Bahçemizde yarattığımız konfor, kendi rahatımız için de çok büyük önem taşmaktadır.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567