Zeren Mobilya - Bahçe Mobilyası Alırken Nelere Bakmalısınız
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Bahçe Mobilyası Alırken Nelere Bakmalısınız

Bahçe mobilyalarımızı seçerken özellikle suya karşı korunmalı olmasını tercih etmeliyiz. Çünkü devamlı bahçemiz sulanırken suya maruz kalacaktır ve zamanla yıpranma gösterecektir. Bu durumda sık sık bahçe mobilyalarımızı değiştirmemize neden olacaktır. Bu da pek mümkün olmadığından dolayı, alırken rengine ve hangi ağaçtan olduğuna dikkat edelim. Her mobilya türünü ve çeşidini bahçemizde uygulayamayız. Suya karşı büyük bir dayanıklılık gösteren boyaları, mobilya alımı konusunda özellikle tercih etmeliyiz. Çünkü bahçemizde renkleriyle ve dayanıklı oluşu sebebiyle, uzun yıllar geçirmemizi sağlayacaktır.

bahce-mobilyasi

Bahçe mobilyalarımızı seçerken renklerin daha canlı olması, daha da cıvıltılı bir hava olmasına sebep olacaktır. Çünkü bahçemize koyu renkli, klasik mobilya döşemeleri tercih etmeyeceğimize göre, canlı ve turuncu ya da açık toprak rengi daha büyük bir uyum sağlayacaktır. Ahşap mobilyaları seçerken daha çok sedir ağacından olması işimize yarayacaktır. En çok kullanabileceğimiz bu tarz mobilyalardır. Ahşaplar bahçemize ayrı bir şıklık ve zengin bir görünüm kazandıracaktır. Ayrıca suya dayanıklı bir ahşap seçimi de çok doğru olacaktır. Bahçemizin genişliğine göre de renk uyumu yapabiliriz.

Ahşaplar son yıllarda konfor açısından ilk sıralarda yerini almaktadır. Dolayısıyla lake boya ile boyanmış bir ahşap mobilya da, şıklığın ve zarafetin simgesi olma özelliğini taşımaya başlamıştır. İlerleyen teknolojiye büyük ölçüde ayak uyduran ahşap takımları bahçelerimizde mutlaka kullanmalıyız. Bu mobilyaların bakımı ve temizliği de kolay olacağından, bahçeler için çok iyi bir alternatiftir. Şık mobilyalarınız da oturup, hem rahatlıkla günün stresini üzerinizden atarsınız, hem de kendinizi mutlu edebilirsiniz. Her mevsimde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ahşap mobilyaların, size hiç bir sorun çıkarmayacağını bilmenizi isteriz. Bahçemizde yarattığımız konfor, kendi rahatımız için çok büyük önem taşır.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567