Zeren Mobilya - Bahçe mobilyaları
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Bahçe mobilyaları

Eğer evlerimizde birer bahçemiz varsa, bu bahçelerde bol bol vakit geçirebilmemiz mümkündür. Bahçe bakımını sevmeyen ya da çiçeklerle ilgili olmayan kişiler zaten bahçeli evi çok fazla önemsemezler. Ancak evlerinde bahçe olan kişiler, bu bahçelerde keyifli vakit geçirmenin tadını rahatlıkla çıkartabilirler.

Sizin de evinizde bir bahçeniz varsa, muhtemelen bahçenize bakmış, geliştirmiş ve içerisinde çiçekler sebzeler ve meyveler büyütmüşsünüzdür. Saat 5 olduğunda, bir fincan çayınızla bahçenizde oturup keyif yapmak da sizin en doğal hakkınız olacaktır. Bahçeniz size huzur verecek, bitkileriniz sizin derdinizi kederinizi alacak ve size mutluluk vereceklerdir.

Bahçeye çıktığınız zaman, bulduğunuz herhangi bir yere oturabileceğiniz gibi, eğer mevsim kışsa ve hava soğuk ise, bulduğunuz her yere oturmanız pek de kolay olmayacaktır. Üşütüp hasta olmayı herhalde ki istemezsiniz. Bu nedenle bahçelerinize kamelyalar yaptırarak, oturaklarında oturup, çay fincanınızı da masanızın üzerine koyabilmeniz mümkündür. Böyle bir keyfi kim yaşamak istemez?
Ancak unutmamak gerekir ki, bahçeler açık alanlardır ve bir de bunun üstüne sürekli sulanırlar. Bahçenize yaptıracağınız kamelyanın, buna uygun olması gerekir, sudan etkilenmemelidir ki kaliteli olsun. Tabi ki kamelyanızı mobilya dışı başka malzemelerden de yaptırabilirsiniz ancak bunlar sizin üşütmenize engel olabilecek şeyler değillerdir. Ha yere oturmuşsunuz ha koltuğa izlenimi yaşamak istemiyorsanız, bahçe mobilyanız ahşap mobilyadan yapılmalıdır. Ve ahşap bahçe mobilyaları arasında en sağlam olup, sudan en az etkileneni de tik ağacı ile yapılmış olan ahşap bahçe mobilyalarıdır. Tik ağacı sudan kesinlikle etkilenmeyen ağaçlardan bir tanesidir.

Ahşap bahçe mobilyanızı yaptırdıktan sonra bir de renk seçiminiz vardır. Bu aslında çok da zor bir seçim olmayacaktır. Ahşap bahçe mobilyanızı lake boya ile boyatırsanız, lake boyanın zengin renk seçeneklerinden faydalanabilmeniz mümkündür. Lake boyanın da sudan etkilenmeyeceğini göz önüne alacak olursak, ahşap bahçe mobilyanızın, tik ağacından yapılarak ve lake boya ile de boyanarak, uzun süreli kullanımınıza hizmet edeceğini söylememizde hiç bir sakınca olmayacaktır.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567