Zeren Mobilya - Ankastre Mutfak Seçenekleri Arasında Doğru Karar Vermek
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Ankastre Mutfak Seçenekleri Arasında Doğru Karar Vermek

Ankastre mutfaklarda çok cazibeli ve çekici renkler bulunmaktadır. Lake boyalar zaten oldukça göz alıcıdır ve albenisini uzun süre kaybetmez. Çünkü zamanla ankastreler özelliğini yitirebilir ve renginin pek bir özelliği kalmayabilir. Lake boyalarda ankastre mutfağa kırmızı rengi yakışabilir. Mutfakta enerjili dolu olmamızı göz önünde bulundurursak, kırmızı rengini tercih edebiliriz. Görünüm itibariyle parlak ve canlı olması, bizi de enerjili kılacaktır. Lake mutfaklar mat veya parlak olarak farklılık gösterebilir. Tercihe bağlıdır açıkçası.

Lake dolabın temizliği de çok rahattır ve dikkatli bir kullanım gerektirir. Ayrıca lakede renk değişimi, sararma ve solma gibi bir sorun yaşanmaz. Özellikle mutfak dolapları devamlı elimizin altındadır ve çok fazla kullandığımız eşyalarımızdandır. Günümüzde beyaz eşya alanında farklılık gösteren ankastre de renk seçimi isteğe bağlı olarak değişim gösterir. Bordo rengi ankastre mutfak dolaplarında daha iyi olacaktır. Çünkü açık krem tonlarında pürüzlü bir görünüm yakalayabilir ve rahatsız olabilirsiniz. Sürekli elimizin altında dolaplarımızı kırmızı veya bordo lake boya ile boyanmış olacak şekilde tercih etmek yararınıza olur.

Daha ağır tonlar tercih etmek isterseniz, kahve tonları tam size göre olacaktır. Öyle ki ağır renginden hiçbir yerde ödün vermeyen kahve tonlarını, ağırlığını lake boyalı ankastre mutfaklarda da göstermektedir. Kırmızı tonları ilk bakışta ben buradayım havası verir ve göz alıcıdır. Lake boyalarda o kadar çok renk çeşitleri vardır ki, seçme güçlüğü yaşanması çok normaldir. Tabi burada duvarlarımızın rengiyle de alakalı olacaktır. Zaten her zaman açık renk olarak tercih ettiğimiz duvarlarımıza, koyu renkte bir lake boyalı ankastre çok hoş olacaktır. Yine kendi zevkimizi ön plana çıkaracağımız için açıklı koyulu seçimleri tarzınıza ve zevkinize göre ayarlamanız daha doğru bir seçim olacaktır.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567