Zeren Mobilya - Ahşap Bahçe Mobilyalarınızın Kalitesi
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Ahşap Bahçe Mobilyalarınızın Kalitesi

Bahçeler, biz yetişkinler için birer dinlenme yeri olabilirken, çocuklarımız için de eğlence yerleri olurlar. Biz bahçemizde, arkadaşlarımızla oturup çay pasta sohbetleri ederken, çocuklarımız da kendi arkadaşlarıyla birlikte koşturup oynayabilirler bu bahçelerde.

Mutlu çocukların, oynayan, güneşi gören ve toprakla temas halinde olan çocuklar olduklarını düşünecek olursak, ve onların bizim canımızın canı olduklarını da hatırlarsak, her yere bırakamayacağımıza kanaat getirmemiz daha kolay olur. Bir apartman bahçesine, üç yaşındaki çocuğunuzu bırakıp da oynamasını bekleyemezsiniz. Yerdeki pis şeyleri alıp ağzına koyabilir, pis yerlere düşebilir, arkadaşlarının elinden pis yiyecekler alarak yiyebilir… Ancak bahçe sizin evinizin kendi bahçesi ise, çocuğunuz için özgür bir oyun alanı yaratmanız çok kolaydır. Bahçenizin kapısını kapatıp kilitlediğiniz anda, o bahçe sizin çocuğunuzun oyun alanı haline gelir.

Sizin de bahçenizdeki mobilyalara oturarak çocuğunuzu keyif içinde izlemeniz ve dilediğiniz zamanda onun oyunlarına katılabilmeniz çok keyifli bir durum olacaktır. Çocuğunuz da yorulduğunda gelip sizin oturmuş olduğunuz bahçe mobilyasına oturarak dinlenir. Eğer bahçe mobilyalarınızı metalden yaptıracak olursanız, çocuklarınızın, herhangi bir yerlerini bu metallerle kesme riskleri ortaya çıkmaktadır. Ancak yaptırmış olduğunuz bahçe mobilyası, ahşap bahçe mobilyası ise aklınızda böyle bir kesik ihtimalinin kalması söz konusu olmayacaktır.

Ahşap bahçe mobilyalarınızın, dış ortama dayanıklı olmasının da büyük önem taşıdığını belirtmek isteriz. Eğer dayanıksız bir ahşap bahçe mobilyası yaptırırsanız, en ufak bir yağmurda mobilyanızın şişmesi ve zarar görmesi söz konusudur. Ancak ahşap bahçe mobilyanızı kaliteli bir malzemeden yaptırır ve üzerlerini de lake boya ile boyarsanız, hem dilediğiniz renk bir bahçe mobilyasına sahip olursunuz, hem de ahşap bahçe mobilyanızın daha dayanıklı olmasını sağlamış olursunuz. Lake boya, mobilya boyalarına göre daha dayanıklı olmasına karşın suda zarar görme ihtimali söz konusu değildir. Dilediğiniz renk seçenekleriyle de lake boya ile boyadığınız ahşap bahçe mobilyanızın, evinizin ve bahçenizin renklerine uygun hale getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567