Mobilya & Dekorasyon arşivleri - Zeren Lake boya sistemleri
zeren lake banner

"Mobilya & Dekorasyon" yazıları

Dekorasyonda Mobilya Kaplamaları

Mobilyalar, dekarasyon açısından oldukça önemli eşyalardır. Mobilyanızın rengi ile mobilya kaplamalarınızın rengi uyumlu olursa, daha dekoratif bir görüntü elde edilmiş olur. Mobilya kaplamasında seçenekler sınırsızdır.

Ankastre Mutfak Seçenekleri

Ankastre mutfaklarda çok cazibeli ve çekici renkler bulunmaktadır. Lake boyalar zaten oldukça göz alıcıdır ve albenisini uzun süre kaybetmez. Çünkü zamanla ankastreler özelliğini yitirebilir ve renginin pek bir özelliği kalmayabilir.

Bebeğinizin Mobilyasını Seçerken Dikkatli Olun

Bebek mobilyaları seçerken en çok dikkat etmemiz gereken nokta, kullanışlı, pratik ve az kimyasal madde içeriyor olması. Yani anti bakteriyel olması önemlidir. Çünkü bebeklerimiz sağlık konusunda çok hassas olup, vücutları savunmasızdır.

Ofis mobilyalarında Lake kullanımı

Ofis mobilyalarında lake kullanımı az olmaktadır. Bunun sebebi çok kullanıldığından aşırı yıpranacağı ve boyasının bozulacağı korkusudur.

Bahçe Mobilyası Alırken

Bahçe mobilyalarımızı seçerken özellikle suya karşı korunmalı olmasını tercih etmeliyiz. Çünkü devamlı bahçemiz sulanırken suya maruz kalacaktır ve zamanla yıpranma gösterecektir. Bu durumda sık sık bahçe mobilyalarımızı değiştirmemize neden olacaktır.

Duvar Rengine Uydurulan Mobilyalar

Evimiz bizim mabedimizdir. Nasıl olmasını istersek tasarımını öyle yaparız. Her şeyiyle bizim ruhumuzu yansıtmalı evimiz. Rengiyle, deseniyle, yerleştirmesiyle ve döşemesiyle bizim istediğimiz gibi olmalıdır. Duvar rengimiz her zaman için açık renk olmalıdır.

Mobilya Dayanıklılığında Etkili Olan Faktörler

Mobilyalarımız, evimizde her zaman kullanabileceğimiz, kısa sürelerde değiştiremeyeceğimiz eşyalarımızdır. Bunun için alırken, mobilyalarımızın sağlam ve boyasının çabuk eskimeyeceği türden mobilyalar seçmeliyiz.

Dekorasyonda Türk Kültürünün Önemi…

Dekorasyonda Türk kültürünün önemli diğer milletlerden oldukça farklı. Eskiden beri süslemeleri, nişleri, nakışları çok seviyoruz. Mekânın her bir köşesinde en ince ayrıntısına kadar uğraşabiliriz.

Yaz Boyası Önerileri

Yaz sezonunun gelmesiyle beraber boya, badana sezonu da başladı.

Dekorasyonda Mobilya döşeme

Mobilyalar, dekorasyon açısından oldukça önemli eşyalardır. Mobilyanızın rengi ile mobilya kaplamalarınızın rengi uyumlu olursa, daha dekoratif bir görüntü elde edilmiş olur. Mobilya kaplamasında seçenekler sınırsızdır.

Zeren lake
Lükens konsol ve ayna Lükens konsol
kelebek sehpa Kelebek Sehpa
petek sehpa Petek Sehpa
Lükens sehpa Lükens 4lü zigon
Nitro orta Nitro Sehpa
Çanta sehpa Çanta Sehpa
Tepsi sehpa Çanta Sehpa
lake boya