Zeren Mobilya - Mumlu Bezler
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Mumlu Bezler

Standart Mumlu bez

Standart mumlu bezleri her türlü boya ve vernik öncesi veya sonrası boyanmış ve verniklenmiş yüzey temizliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Kasarlı pamuktan ve kurumayan reçineden imal edilmiştir. Yüksek kalitesi sayesinde tozu bezin içine hapsederek farklı yerlere bulaştırmaz tüm tozları yüzeyden temizler. Dokusunda ve içerisinde kesinlikle silikon bir madde içermez yapısı boyaya veya verniğe zarar vermez. .75 cm eninde 36 cm uzunluğunda 25 gram ağırlığında ideal temizlik bezidir.

Mumlu bez

EXTRA

Her türlü tozu temizlemek için tasarlanmıştır. Kasarlı pamuktan ve kurumayan reçineden imal edilmiştir.. Yüksek kalitesi sayesinde tozu bezin içine hapsederek farklı yerlere bulaştırmaz tüm tozları yüzeyden temizler. 90 cm eninde 36 cm uzunluğunda 15 gram ağırlığında ideal temizlik bezidir

SOFT

Dokusuz kumaştan imal edilmiş ev ve boya öncesi temizlik kullanılan çok yumuşak bir bezdir.38 cm eninde 36 cm boyunda 20 gram ağırlığında mükemmel bir bezdir.

Alıntı: http://silfix.com.tr/index.php/urunler/bezler/mumlu-bezler.html

 

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Kategori: Malzemeler

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567