Zeren Mobilya - Dewilux Süper Parlak Vernik (1+1)
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Dewilux Süper Parlak Vernik (1+1)

Ürün Kodu: 603-0070
Renk: Şeffaf
Tanım: İki komponentli, poliüretan esaslı, reaksiyon kürlenmeli çok parlak bir sonkat verniktir. Dewilux Poliüretan Süper Parlak Vernik, poliüretan yapısı nedeniyle fiziksel ve kimyasal etkilere karşı dayanıklıdır.

Uygulama Alanı : Dewilux Poliüretan Süper Parlak Vernik mobilya sanayiinde her türlü masif ve kaplama ahşap yüzeylerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Selülozik, Poliüretan ve Polyester esaslı Dolgu Verniklerinin Üzerine parlak sonkat vernik olarak kullanılır.

Fiziksel Özellikler: Yoğunluk (20°C,gr/cm3): 1.00-1.02

Kuruma Süresi (20°C): Toz Kuruma: 40-50 dak. Dokunma Kuruması: 1-2 saat. Tam Kuruma: 24 saat

Katı (Ağırlıkça,%):52-54

Sertleştirici: 609-0070

Karışım Oranı(Ağırlıkça): 100%

Karışım Ömrü (20°C): 4-6 saat

Boyanabilen Alan: Tek katta 35-40 mikron kuru film kalınlığı bırakacak şekilde tatbik edildiğinde 1lt ile 8-10 m2 alan kaplanabilir (kayıplar hariç).

Uygulama Metodu: Püskürtme şeklinde tatbik edilir. Dewilux Poliüretan Süper Parlak Vernik , Selülozik, Poliüretan veya Polyester Dolgu Vernikleri uygulanmış ve zımparası yapılmış yüzeylere uygulanır. Ahşabın yapısına göre bir veya iki çapraz kat uygulandığında çok parlak ve düzgün bir yüzey elde edilir.

Dikkat Edilecek Hususlar: Sistemde kolay uçucu ve yanıcı solventlerin bulunması nedeni ile atölyelerde yeterli havalandırma sağlanmalı,açık alev ve yüksek ısıdan sakınılmalıdır.

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Kategori: Malzemeler

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567