Zeren Mobilya - Anti-aging Ahşap Verniği – Parlak
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Anti-aging Ahşap Verniği – Parlak

Ürün Tanımı: Akrilik esaslı, nano teknolojik hammadde içeren, mükemmel su itme özelliği olan, şeffaf, parlak, koruyucu su bazlı ahşap verniğidir.
Özellikleri: Yumuşak ve sert tüm iç, dış ahşap yüzeyler, kapı, pencere, ahşap bahçe mobilyaları ve diğer ahşap malzemelerde dekoratif ve koruyucu amaçla kullanılır.İçeriğindeki nano teknolojik hammadde ile ahşabı, güneş ışınlarına, küf, mantar ve bakterilere karşı uzun yıllar korur. Kokusuz, insan sağlığına ve çevreye zararsız, sararmayan, kolay sürülebilen yapıdadır. Yüzeye çok iyi yapışan, esnek yapıda ve su tutmama özelliğinden dolayı, ağır hava şartlarına, renk solmalarına, kabarma ve soyulmalara karşı ahşabı mükemmel korur.

Nasıl Uygulanır?

Yüzey Hazırlama: Yüzeyler yağ lekelerinden, talaş tozlarından, eski boya ve vernik kalıntılarından tümü ile temizlenmiş, kuru ve hafif zımparalanmış olmalıdır. Yüzey temizlendikten sonra İlk kat olarak Wood&Wood Anti-Aging Emprenye (Su bazlı) malzemesi önerilir.

Uygulama şekli: Katlar arasında en az 4 saat beklenerek 2 veya 3 kat olarak uygulanır. Uygulama yapmadan önce iyice karıştırılmalı ve bu işlem uygulama esnasında zaman zaman tekrarlanmalıdır. Uygulama sırasında ortam sıcaklığı 5°C’nin üzerinde olmalıdır. Homojen
bir renk elde edebilmek için, ahşaptaki gözeneklerin gidiş yönünde uygulama yapılmalıdır.

Kullanılan Aletler: Fırça ve rulo ile uygulanır.

İnceltme / Karışım Oranı: İnceltilmeden uygulanır.

Boyanabilen (Kaplanabilen) Alan: Tek katta yaklaşık 12 m2/lt.

Kuruma Süresi: (20°C sıcaklıkta) Tam kurumasını yaklaşık 24 saatte
tamamlar.

Depolama Şartları: Doğrudan güneş ışığı almayan, ağzı kapalı ambalajlarda, 5-35°C arasında depolayınız. Kullanılmadığında ambalajının ağzı kapalı tutulmalıdır. Dondan koruyunuz.

Kaynak

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Kategori: Malzemeler

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567