Mobilya boyama arşivleri - Zeren Lake boya sistemleri
zeren lake banner

"Mobilya boyama" yazıları

Mobilya boyama

Her türlü mobilya boyama işleriyle hizmetinizdeyiz. Eski mobilyanızı lake olarak yeniden boyuyoruz, renk değişimi yapıyoruz. Gerekli alanlarda tadilatını yapıyoruz. Daha önce yaptığımız işlerden örnekler aşağıdadır.

Ankara Lake Boya Hizmetleri

Ankara içinde her türlü mobilya boyası, mobilya tadilat işleriyle hizmetinizdeyiz. Zeren Kardeşler Mobilya Dekorasyon limited şirketi olarak olarak; Her türlü mobilya imalatı ve boyası hizmeti vermekteyiz. Yatak odası, Yemek odası, Koltuk takımı, Kapı, Doğrama hizmeti sunmaktayız.

Eski mobilyalarınızı yeniliyoruz!

Eski mobilyanızı yenilemek mi istiyorsunuz? Yenisi çok mu pahalı? Eski mobilyalarınızı yenisinden iyi olma garntisi ile boyuyoruz. Lake, venge, ceviz, Altın-Gümüş Varaklı yada Eskitme. Nasıl yada ne şekilde isterseniz mobilyalarınızı yeniliyoruz.

Lake boya yaparken dikkat edilmesi gerekenler

Lake boya yapmak zor ve zahmetli bir iştir. Sabır ve emek ister.
Mobilyaları lake boyarken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır.

Zemin dolgusu çok iyi olmalıdır. Dolgusu sağlam olacak.  Lake boyanacak mobilyaya öncelikle 1 kat poliüretan astar atın.

Boyacıların kabusu: Kusma

Kusma boyacılıkla uğraşan herkesin başına gelen yada gelebilecek bir soruna çözüm olabilecek önerilerle karşınızdayız. İlk önce kusma nedir? Onu bir anlayalım. Kusma alttaki boyanın üste vurarak görüntü bozukluğu meydana getirmesidir.

Patina Nedir? Nasıl uygulanır?

Patina boyanmış mobilya yüzeylerine estetik görünüm vermek ve eskitme görünüm vermek amacıyla kullanılan sentetik inceltilmiş bir boya türüdür. Patina genelde matbaa mürekkebinin sentetik tiner ile inceltilmesiyle elde edilen üstübü bezi ile uygulanan renklendirici bir boyadır.

Zeren lake
Lükens konsol ve ayna Lükens konsol
kelebek sehpa Kelebek Sehpa
petek sehpa Petek Sehpa
Lükens sehpa Lükens 4lü zigon
Nitro orta Nitro Sehpa
Çanta sehpa Çanta Sehpa
Tepsi sehpa Çanta Sehpa
lake boya