Beyaz arşivleri - Zeren Lake boya sistemleri
zeren lake banner

"Beyaz" yazıları

Dümen sehpa

Dümen sehpa modelimiz.

Renklerin insanlar üzerindeki etkisi

Renklerin insanlar üzerindeki etkisi hiç de yabana atılır cinsten değil. Her ne kadar ‘zevkler ve renkler tartışılmaz’ dense de uzmanların elde ettikleri dikkat çekici sonuçların bu tartışmanın yapılmasında gecikildiğini açıkça gösteriyor.

Örnek uygulamalar

Klasik yemek odası takımı – Eski ceviz boyalı takım, gövde kırık beyaz, oymalar altın yaldız varak olarak yeniden boyanmıştır.

Çatlak olarak boyanıp üzerine ressam tarfından resim çizilmiştir.

Daha ferah mutfaklar için: Beyaz renk

Ev dekorasyonunda daima kendinizi iyi hissedeceğiniz renkleri kullanmaya özen göstermelisiniz. Unutmamanız gereken bir durum vardır ki, evinizin rengi sizin ruh halinize yansımaktadır.

Mobilyada Beyaz’ ın Asaleti

Bazen evlerimizin boyutunu belirlemek bizim elimizde olmayan bir durum haline gelir. Maddi durum insanlar açısından günümüz koşullarında oldukça zor durumların yaşanmasına neden olmaktadır. Bu nedenle Maddi durumumuz eğer küçük ev almamıza müsade ediyorsa küçük ev alırız.

Bebek Beşiği Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebekleriniz, ilk doğdukları andan itibaren beşiklerinde yatarlar. Bebeklerin sürekli kucakta tutulması, sürekli birileri tarafından öpülmesi istenen durumlardan değildir. Hem bebeğe mikrop kaptırır hem de kucağa alıştırır.

Zeren lake
Lükens konsol ve ayna Lükens konsol
kelebek sehpa Kelebek Sehpa
petek sehpa Petek Sehpa
Lükens sehpa Lükens 4lü zigon
Nitro orta Nitro Sehpa
Çanta sehpa Çanta Sehpa
Tepsi sehpa Çanta Sehpa
lake boya