Zeren Mobilya - Mobilya Tadilat işleriniz yapılır
zeren lake boya sistemleri
ZEREN LAKE BOYA
örnek uygulamalar

Mobilya Tadilat işleriniz yapılır

Eskimiş Yatak Odası, Yemek Odası, Oturma Grubu, Banya Dolabı, Mutfak Dolabı tamir ve tadiları ile hizmetinizdeyiz. Her türlü boya hizmeti vermekteyiz. İster Lake ister ceviz, venge, meşe, fındık, Naturel boya seçeneği ile hizmetinizdeyiz.

Boyama öncesi zımparalama işlemi


Boyama işlemi: Astarlama işlemi

Mobilya cila sektöründe uzun yıllar hizmet veriyoruz, müşterilerimize doğru hizmet etmeyi ilke bilip yüzde yüz müşteri memnununiyeti, yüksek kalite ve zamanında teslim etmeyi görev edinmiştir.

Kontra takımda lake uygulaması
çalışma masasında renk değişimi

BOYAMADAN ÖNCEKİ HALİ: Bu ofis masası maun rengindeydi. Bizden beyaz renge boyamamızı istediler. Maun rengin kusma ihtimali yüksek olduğundan önce siyaha boyandı. Masanın kırık çıkıkları onarıldı, macun yerleri konuldu ve güzelce zımpara yapıldı. Daha sonra boyandı.

Eskimiş, çizilmiş, kırılmış, cilası deforme olmuş ahşap mobilyalarınızı evinizden itina ile alınıp deneyimli usta ekibimiz tarafından tamir bakım onarım ve cilası yapılıp yine itina ile zamanında evinize teslim edilir.

BOYANDIKTAN SONRAKİ HALİ : Resimdeki masa lake mat beyaz boyandı, üzerine altın varak yapıldı.

Diğer Mobilya Tamirat-Bakım-Onarım Hizmetlerimiz.

tamir masa

Benzer Konular

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Kategori: Hizmetlerimiz

Zeren Lake Boya

Eskileri atmayın !
Yeniden boyatın !

Daha önceden satın almış olduğunuz mobilyalar zamanla bozulmuş olabilir. Yenisini almadan mobilyalarınızı yenileyebilirsiniz. Nasıl mı? Arayın daha az masrafla mobilyalarınızı yenileyelim.
GSM / WhatsApp: 0533 954 49 36
1234567