Yerinde boya hizmeti - Zeren Lake boya sistemleri
zeren lake banner

Evinizde boya gerektiren işlerinizde de sizlere hizmet vermekteyiz. Başta kapı kasaları, Pencere kayıtları gibi yerleşik mobilya aksağamlarını boyamaktayız. Küçük ebatlı bir komprösör yarmıyla; mükemmel bantlama ve özenli işçiliğimizle evinize zarar vermeden mobilyalarınızı boyuyoruz.Pencere ve dış cephe mobilya kısmlarında soğuğa, yağmur ve sıcağa karşı yat verniği kullanıyoruz. Yat verniği su, sıcak ve soğuğa karşı daha dayanıklıdır.
kapı kasası boyama

Aşağıda Amerikan panel kapının yerinde boyanma işlemi sırasında çekilmiş görüntüler bulunmaktadır. Örnek uygulamada eskitme panel kapı beyaz renge dönmüştür.

kasa boyadan önce

boyanmış kasa

Yerinde boya hizmeti nasıl oluyor?

  • Kapı kanatları atölyeye getiriliyor.
  • Kapı kasalarının etrafı gazete kağıdı ile kapatılıyor.
  • Yerler ve eşyaların üzeri naylon branda ile örtüyoruz.
  • Kanatlar atölyede normal olarak boyanıyor.
  • Kasalar önce zımparalanıyor.
  • Sonra 1 kat astar atıyoruz. Macun yoklaması yapıyoruz. Zımpara yapıyoruz. Tekrar astar atıyoruz.
  • Zımparadan sonra 2 kat boya ile boyama işlemini bitiriyoruz.
  • Kanatları getirip yerine takıyoruz işimiz bitiyor.
Aklınıza takılan sorular.

 

Soru: Kaç günde bitiriyorsunuz?
Cevap: Sadece boya işi olursa 1 gün içerisinde teslim ediyoruz. Hava şartları uygun değilse ertesi güne bırakabiliyoruz.

 

Soru: Ev çok batar m?
Cevap: Eviniz batmaması için elimizden gelen önlemi alıyoruz. Duvarları gazete ile kapatıyoruz. Eşyaların üzerini naylon ile örtüyoruz.  Boyanın tozu etrafa yayılıyor. Ancak bu sadece toz oluyor, kesinlikle boya sıçraması olmuyor. Toz elektrik süpürgesi ile kolayca temizlenebiliyor.

 

Soru: Yaptığınız boya dökülür mü? Kusma yapar mı?
Cevap: Boya dökülmesi yada kusması kesinlikle olmaz. Ancak çarpma yada çizilme olayı olabilir. Kullanıma bağlı birşeydir.  Yeni kapı da olsa bunlara dikkat edilmelidir.

 

Not: Yerinde boyama işlemi sırasında yüksek basınçlı hava ile boya yapılmaktadır. Yüksek basınçlı hava nedeniyle boya tozu etrafa yayılmakta ve etrafı toz etmektedir. Bu toz kolaylıkla temizlenebilmektedir.  Boya ücret

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yerinde boya hizmeti