Evin Duvar Rengi Ve Mobilya Rengi Ruhumuza Yansısın - Zeren Lake boya sistemleri
zeren lake banner

Evimiz yaşadığımız devamlı nefes aldığımız, tüm vaktimizi geçirdiğimiz ve misafirlerimizi ağırladığımız mekanlardır. Renklerin her şekilde ruhumuzu yansıtması, evimize olan yakınlığımızı artırır. Bulunduğumuz mekanların renk uyumu, bizim tarzımızla ve ruhumuzla doğru orantıdadır. Düşünelim ki, eğer evimiz bizim istediğimiz tarzda ve tonlarda olmasa, ne kadar kendimize yakın hissederiz. Bir defa yaşayacağız belki iki defa, uzun süreli bir durum ve bunun için istediğimiz gibi olmasını her şeyden çok isteriz. Bir misafirimiz geldiği zaman, bizim modern mi yoksa klasik tarzdan mı hoşlandığımızı eşyalarımızdan ve onların renginden anlayabilir. Olduğumuzdan daha farklı bir tarz da dekore etmek ve renk seçimi yapmak, bizi zamanla huzursuz edebilir. Bu da evimizden kopmamız anlamına gelir.

duvar rafları İşimizden yorgun geliyoruz ve bütün stresimizi evimizde atıyoruz. Duş alıyoruz, uzanıyoruz ve rahat etmek istiyoruz. Biz modern renkler de bazı tonlar isterken, tutup da klasik bir tarz yaratmak pek doğru bir iş olmayacak. Evimizin duvar rengini her zaman açık renklerde tercih etmeliyiz. Odamızı daha geniş gösterecek ve eşyalarımızla daha çok uyum sağlayacaktır. Mobilya renklerimizi ise, kalite açısından lake boya ile boyanmış olması renkleri daha çok ortaya koyacağı için, tercihimizi bu yönde kullanmalıyız.

duvar ünites,Lake ile boyanmış bir mobilya, kalitesi ve canlı renkleriyle tam istediğiniz havayı evlerinize getirecek. Evinizi dekore ederken sadece kendi iç sesinizi dinleyin. Çok fazla araştırma yapın ve sadece bir tek mobilya mağazasıyla kalmayın. Ne kadar çok fikir edinirseniz, fikirlerinizde o kadar çeşitlilik kazanacaktır. Ruhunuzun rengini ve dizayn modelinizi evinize yani hayatınıza yansıtmak sizin elinizde. İç sesinize kulak vererek, karışık fikirlerinizden arınarak, yani sadece ruhunuza kulak vererek bu işin üstesinden gelirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Evin Duvar Rengi Ve Mobilya Rengi Ruhumuza Yansısın