Duvar Rengine Uydurulan Mobilyalar - Zeren Lake boya sistemleri
zeren lake banner

Evimiz bizim mabedimizdir. Nasıl olmasını istersek tasarımını öyle yaparız. Her şeyiyle bizim ruhumuzu yansıtmalı evimiz. Rengiyle, deseniyle, yerleştirmesiyle ve döşemesiyle bizim istediğimiz gibi olmalıdır. Duvar rengimiz her zaman için açık renk olmalıdır. Eşyalarımızın rengini daha güzel, gösterişli kılarız. Evimizin düzeni duvar boyası ve mobilyanın renk uyumuyla alakalıdır.
Lake boya kullanılan mobilyalar, eşyalarımızın her zaman pürüzsüz görünmesini sağlar. Ayrıca diğer önemli bir ayrıntı da, evimizin daha geniş görünmesini sağlayan unsur duvar renkleridir. Açık renkte tercih edilen duvarlar, daha ferah ve şık görünecektir.
duvar ve mobilya renk uyumu

Evimizde kullandığımız eşyalarımızın da renk açısından açık renk tercih etmek, daha ferahlatıcı bir renk kazandıracaktır. Lake boyalar mobilyalar ve duvar renkleriyle uyumu yakalayacaktır. Üstelik eşyalarımız daha uzun süreli kullanım açısından daha verimli olacaktır. Farklı renkler içerseler bile, birbirleriyle güzel bir uyum yakalayan evimizde renk cümbüşü yaşanacaktır. Farklı uyumlu renkleri bir araya getirerek, evimizi cennetimiz yaparız. Bizim yaşayacağımız mekanımızın, her yerden rahat, güven verici, doğru renklerle bezenmiş olmalıdır. Ruhumuzu yansıttığımız evimiz, her açıdan bizim zevkimizdir. Bize aittir.

duvar ve mobilya renk uyumu

Evimiz bizi rahatsız etmemeli. Evin duvar rengi, eşyalarımızın rengi ne olursa olsun mutlaka açık olmalıdır. Mobilyamızı yerleştirme düzenimiz de bu ölçüde önemlidir. Eğer düzgün bir ev ortamı sağlayamazsak, huzursuz oluruz. Lake renkli mobilyalar, her zaman uzun ömürlü ve yüz güldürücü olmuştur. Kalıcı olan her renk, bizim için bir avantajdır. Mobilyalarımızın fazla cafcaflı renkte olması, bir müddet sonra gözlerimi yorar. En sade ve kalıcı olan renk lake boyadadır. Dikkat ederseniz, yıllanmış bir çok mobilya da lake boya kullanılmıştır. Uzun ömürlü olması mutlu edicidir. Seçimimiz, bizim eserimiz olur.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Duvar Rengine Uydurulan Mobilyalar