Dekorasyonda Mobilya Kaplamaları - Zeren Lake boya sistemleri
zeren lake banner

kontra sandalye

Mobilyalar, dekarasyon açısından oldukça önemli eşyalardır. Mobilyanızın rengi ile mobilya kaplamalarınızın rengi uyumlu olursa, daha dekoratif bir görüntü elde edilmiş olur. Mobilya kaplamasında seçenekler sınırsızdır. Her gün yeni bir model, yeni renkler, yeni kaplama seçenekleri sunuluyor insanlara. Deri, son yıllarda mobilyalarda sıkça kullanılmaktadır. Bunlar sandalye, koltuk, bazalar hatta sehpalarda bile deri kaplanmaktadır.

3lü modern kanepe
Mutfak sandalyelerinde kullanılan rengarenk deriler, mutfak dolaplarının rengine uygun yaptırılabilmekte, böyle oluncada çok şık mutfaklar yapılabilmektedir. Oturma odalarında da deri koltuklar sıkça kullanılmakta. Daha çok koltuk ve çek yatların kolluk kısmında kullanılan deri, oturma odalarını daha modern hale getirmekte. Çocukların oyuncaklarıyla zarar gören derileri yenilemek, hem daha ekonomik, hemde daha kolay. Yırtılan bir kumaşın aynı rengini bulmak zor olabilir, ama deriyi bulmak daha kolaydır.
Deri, yatak odalarında da sıkça kullanılmakta, bazaların kenarları ve karyola başlıkları deri kullanılarak yapılmakta ve de çok hoş olmaktadır. Gardolapların dışınıda deri ile kaplıyorlar, puflarıda deriyle kaplayıp, komple bir deri yatak odası takımı elde edilmiş oluyor.

3lü kanepeTıpkı kıyafetlerde olduğu gibi, mobilyada da yeni modeller yaratmanın sınırı yok, her gün bir yenilikle karşılaşmak mümkün. Değişik kumaş türleri, kumaşlara verilen şekiller,ve renklerde müthiş güzellikler sunuyor insanlara.

3lü modern kanepeBu seçeneklerin bu kadar çok olması nedeniyle, insanlar mobilyalarını birkaç sene arayla yenilemektedir. Eşyaları eski haliyle kullanmak, bazen insanların sıkılmasınada yol açabilir, yenilenen eşya ile birlikte kullanıcının motivasyonuda artabiliyor. Ruhsal durumu bile düzelebiliyor bazen.
giydirme sandalye

Lake boyalardaki farklı renk seçenekleri, mobilyaların farklı renklerde boyanabilmesini, bu renklere göre döşenebilmesini sağlar.Lake boyalı mobilyaların tozunu almadaki kolaylıkla kaplanmış mobilyalarınız, dekoratif açıdan hoş bir görüntü yaratacaktır.Hem lake boyalı, hemde kendi tercihiniz olan, kaplama mobilyalarınızla daha mutlu yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dekorasyonda Mobilya Kaplamaları