Banyo Dolabı Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler - Zeren Lake boya sistemleri
zeren lake banner

Banyo dolaplarımız çok fonksiyonlu olup, devamlı elimizin altında bulunan küçük büyük eşyalarımızı göz önünden kaldırırlar. Bayanlar her zaman evlerinde düzen isterler ve evlerinde hiçbir şey ortada görünmemelidir. Özellikle özel eşyalar, deterjanlar, losyonlar, havlu takımları gibi eşyaların görünmemesini sağlar banyo dolapları. Banyodaki dolaplar, devamlı suya maruz kaldıkları için, özenle seçilmiş bir boya tercih edilmelidir. Lake boya dayanıklıdır ve suya karşı uzun yıllar mücadele verir. Herhangi bir kabarma, leke ve pürüz söz konusu olmaz. Dolaplar evin en önemli ihtiyacıdır. Bütün eşyalar ortadan kalkacak ve herhangi bir şekilde gözümüzü yormayacak.
banyo dolabı

Devamlı banyo dolaplarımızı değiştiremeyeceğimiz için, olmuşken tam olsun misali, lake boyalı tercih edilmelidir. Çok ucuz ve kalitesi düşük malzemelerden yapılmış dolaplarda vardır fakat ne kadar kullanışlı olduğu da tartışmaya açıktır. Fakat lake boya ile kullanılmış bir malzeme ile, monte edilmiş bir banyo dolabı, uzun ömürlü ve dayanıklı olması konusunda tartışmaya kapalıdır. Söz konusu evimiz olunca, her şeyin en iyisini yapmak ve uygulamak isteriz. Çünkü evimizde en önemli yerlerden birisi olan banyolarımızda herhangi bir döküntü görmek canımızı sıkar.

Önemli olan bir diğer ayrıntı da, banyonuzu genişliğine göre dekore edin. Çünkü küçük bir banyoda tıkış tıkış dolaplar kullanmak, pek doğru olmaz. Az olsun ve işimizi görsün. Bir de banyomuz da renk uyumu çok önemlidir. Sürekli nem ile maruz kalan banyolarımızı, neme karşı dayanıksız bir banyo ile bütünleştirmeye kalkarsak hata ederiz. Yapmamız gereken lake boyaları tercih etmek olur. Çünkü uzun süre dayanıklı olacaktır ve sizi üzmeyecektir. Renk uyumundan, yerleştirme düzenine kadar, her şeyiyle, ön planda olan banyomuz nasıl istersek öyle olur.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Banyo Dolabı Yaptırırken Dikkat Etmeniz Gerekenler